آژانس طراحی وب لابراتوآر رسانه

Resaneh Lab Packages پکیج‌های لابراتوآر رسانه

لابراتوآر رسانه یکی از شرکت‌های گروه ایرساپرداز پاسارگاد است که در 8 سال گذشته تمرکز خود را روی خلق آثار دیجیتال در حوزه‌های فروشگاه اینترنتی، سایت‌های شخصی و تجاری، اپلیکیشن‌ و دیجیتال مارکتینگ قرار داده است. ما تیم حرفه‌ای، قابل اعتماد و باتجربه در کلیه خدمات مبتنی بر وِب هستیم که برنامه‌نویسی علاوه بر شغل ما، هنر و زندگی ماست؛ ما معتقدیم برنامه‌نویسی تنها داشتن دانش نیست، بلکه هنرِ خلق آثار خاص برای مشتریان خاص است.
Resaneh Website

طراحی وب سایت انتخابی به صرفه و دارای کیفیتی مطلوب است که به منظور به حداکثر رساندن نرخ بازگشت سرمایه شما از طریق یک برنامه توسعه سفارشی طراحی شده است و برای سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ راه حلی ایده آل به شمار می آید.
این بسته برای شرکت هایی مناسب است که تنها میخواهند اطلاعات اصلی و ضروری کسب و کار خود، مانند محصولات، سرویس های ارائه شده، مشتریان و اطلاعات تماس خود را به معرض نمایش بگذارند. این طرح دارای کیفیت عالی به منظور بالا بردن هرچه بیشتر سودآوری است.

+ شروع قیمت از 7.900.000 تومان
جدول مقایسه ماژول ها
Resaneh E-Shop

فروشگاه اینترنتی مناسب برای پروژه های " تجارت الکترونیک " است؛
طرحی بهینه برای پروژه هایی که علاوه بر دسته بندی و مرتب سازی، درگاه های پرداخت، سیستم های مدیریتی، درگاه های وب و سایر ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی، به ویژگی های پیچیده ای در وب سایت خود نیاز دارند. این بسته، که شامل طراحی، برنامه نویسی و توسعه اختصاصی است، کاملا پاســخگوی نیاز های تجاری شماســت تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.

+ شروع قیمت از 14.900.000 تومان
نمایش دمو
Resaneh E-Shop +

فروشگاه اینترنتی پیشرفته مناسب برای پروژه های تجارت الکترونیک و پروژه هایی بزرگتر نسبت به بسته قبلی است؛ یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای بر پایه وب، که نیازمند ویژگی های متمایزی، فراتر از فروشگاه های اینترنتی رایج می باشد. این بسته شامل تجزیه و تحلیل گسترده بر روی رقیبان، ساخت و تست نمونه اولیه از فروشگاه، و بررسی امنیت همه جانبه آن می باشد. .
یک طرح عالی در مقیاس بزرگ که به شما کمک میکند تا از رقیبان خود پیشی بگیرید.

+ شروع قیمت از 29.900.000 تومان
نمایش دمو

صفر تا صدِ پروژه با ما

مشاوره بازاریابی، راه اندازی هاستینگ، راه اندازی سرور، ایمیل، ثبت دامنه، ساخت و تنظیم حساب های کاربری برای ارسال ایمیل، پشتیبانی فنی همیشگی، طراحی جذاب، سازگار با گوشی های موبایل ( ریسپانسیو )، توسعه وب سفارشی توسط سیستم های مدیریت محتوای داینامیک، سازگاری با انواع مرورگرها.
تمامی فایل های سورس و کدها در اختیار شما قرار خواهد گرفت، بدون هیچ هزینه اضافی. طول عمر متوسط یک سایت عالی و حرفه ای، 3 سال است. این به معنای آن است که سرمایه گذاری روزانه بر روی آن، از طریق تقسیم کل هزینه سرمایه گذاری، تقسیم بر سه سال یا 1095 روز به دست می آید.
به عنوان مثال، اگر مبلغ پکیج Resane Shop را بر 1095 تقسیم کنید، روزانه حدودا 16 هزار تومان برای داشتن فروشگاهی بدون محدودیت زمانی و مکانی کاملا حرفه ای هزینه کرده اید. آیا به نظر شما داشتن یک فروشگاه 24 ساعته ارزش این مبلغ را ندارد؟

Resaneh Marketing

بازاریابی دیجیتال هدف از بازاریابی دیجیتال ، سوق دادن تعداد معینی از کاربران علاقمند به وب سایت شما و افزایش روز افزون آنهاست. لابراتوآر رسانه نتایج قابل استنادی را مبنی بر چگونگی به دست آوردن محبوبیت از طریق به کارگیری روش های صحیح استفاده از دیجیتال مارکتینگ نشان می دهد که رابطه مستقیمی با بالا بردن سود برای تجارت شما دارد.

+ تماس بگیرید

Resaneh Training

آموزش لابراتوآر رسانه علاوه بر آموزش رایگان سرویس های خود به مشتریان، دارای واحد آموزشی، متشکل از مدرسین مجرب جهت ارائه مباحث روز دنیای تجارت از جمله بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، پرسش و پاسخ و سایر مباحث روز دنیا در این حوزه است. از جمله خدمات لابراتوآر رسانه برای شرکت ها و سازمانها، برگزاری دوره های تخصصی در این زمینه است.

+ تماس بگیرید

Resaneh Consultation

مشاوره بسیاری از افراد زمانی که پا به دنیای مخاطره آمیز اینترنت میگذارند، ساختن یک وب سایت جدید یا طراحی دوباره وب سایت کنونی خود را در ذهن دارند تا بتوانند به اهداف خود دست یابند. شما می توانید به تجربه گسترده لابراتوآر رسانه تکیه کنید تا شما را از میان موانع موجود به سوی موفقیت هدایت کند. ما آنچه را که شما به دنبال آن هستید، در وب سایت شما بازتاب می دهیم. تحلیل کسب و کار تخصص ماست.

+ شروع قیمت از ساعتی 200.000 تومان

Search Engine Optimization

بهینه سازی در موتور های جستجو 90 % از کاربران موتورهای جست و جو تنها صفحه اول را مشاهده می کنند. اگر وب سایت شما در صفحه اول موتورهای جست و جو قرار ندارد، در واقع شما 90% از مشتریان بالقوه خود را از دست داده اید!
تضمین بازگشت 100 درصدی هزینه ها، ارتباط مستقیم با متخصصان فنی، بدون دریافت هیچ هزینه ی اضافی و جانبی، تنها قسمتی از سرویس بهینه سازی موتورهای جستجو ( سئو ) لابراتوآر رسانه است. بله. بیزینس ها تنها حول صفحه اول موتورهای جستجو می چرخند!

+ شروع قیمت از 3.900.000 تومان

Resaneh Identity

هویت سازمانی • هویت سازمانی سفارشی، با به کار گیری استانداردهای بین المللی، آثار هنری با فرمت vector ، طراحی 3 نسخه لوگوی متفاوت ، کارت ویزیت، سربرگ و پاکت نامه و انجام هر گونه اصلاحات مطابق با سلیقه شما. پیشنهادی با ارزش برای موثر دیده شدن!

+ شروع قیمت از 2.900.000 تومان

Resaneh Innovative

رسانه ای کاملا متفاوت به کسب و کاری متفاوت می اندیشید؟ ایده های خلاقانه در سر دارید؟ طرحی در ذهن دارید که میخواهید به واقعیت تبدیل کنید؟ با تعهد محرمانه بودن موضوعات، با ما تماس بگیرید تا راه حل مختص شما وارد مراحل کاری شده و به محصولی واقعی تبدیل گردد. این بسته فروشگاه اینترنتی، مناسب پروژه های بزرگ تجارت الکترونیک است. این طرح، با برنامه نویسی و توسعه اختصاصی، پاسخگوی نیاز های تجاری شماست تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کارتان شود.

+ تماس بگیرید
پروژه ها
154
پروژه انجام شده
مشاوره
055132
نفر ساعت
آموزش
250
نفر ساعت
Choosed Packages