آژانس طراحی وب لابراتوآر رسانه

Resaneh Lab Packages پکیج‌های لابراتوآر رسانه

لابراتوآر رسانه یکی از شرکت‌های گروه ایرساپرداز پاسارگاد است که در 8 سال گذشته تمرکز خود را روی خلق آثار دیجیتال در حوزه‌های فروشگاه اینترنتی، سایت‌های شخصی و تجاری، اپلیکیشن‌ و دیجیتال مارکتینگ قرار داده است. ما تیم حرفه‌ای، قابل اعتماد و باتجربه در کلیه خدمات مبتنی بر وِب هستیم که برنامه‌نویسی علاوه بر شغل ما، هنر و زندگی ماست؛ ما معتقدیم برنامه‌نویسی تنها داشتن دانش نیست، بلکه هنرِ خلق آثار خاص برای مشتریان خاص است.
Resaneh Website

انتخابی به صرفه و دارای کیفیتی مطلوب است که به منظور به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه شما از طریق یک برنامه توسعه سفارشی طراحی شده است و برای سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ راه حلی ایده آل به شمار می آید.
این بسته برای شرکت هایی مناسب است که تنها میخواهند اطلاعات اصلی و ضروری کسب و کار خود، مانند محصولات، سرویس های ارائه شده، مشتریان و اطلاعات تماس خود را به معرض نمایش بگذارند. این طرح دارای کیفیت عالی به منظور بالا بردن هرچه بیشتر سودآوری است.

+ شروع قیمت از 6.900.000 تومان
جدول مقایسه ماژول ها
Resaneh E-Shop

این بسته فروشگاه اینترنتی مناسب پروژه های تجارت الکترونیک است.
این طرحی بهینه برای پروژه هایی است که نیاز به ویژگی های پیچیده ای دارند و در کنار آن، دسته بندی و مرتب سازی، درگاه های پرداخت، سیستم های مدیریتی، درگاه های وب و... هستند. این طرح، با برنامه نویسی و توسعه اختصاصی، کاملا پاســخگوی نیاز های تجاری شماســت تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش، باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.

+ شروع قیمت از 13.900.000 تومان
نمایش دمو
Resaneh E-Shop +

بسته ای مناسب پروژه های تجارت الکترونیک و پروژه هایی بزرگتر نسبت به بسته قبلی است.
فروشگاه اینترنتی حرفه ای بر پایه وب که نیازمند ویژگی های متمایزی است که بسیار فراتر از فروشگاه های اینترنتی رایج می باشد. و همچنین شامل تجزیه و تحلیل عمیق بر روی رقیبان، ساخت و تست نمونه اولیه، و بررسی امنیت و عملکرد آن می شوند.
طرحی عالی و در مقیاس بزرگ که به شما کمک میکند تا از رقیبان خود پیشی بگیرید.

+ شروع قیمت از 29.900.000 تومان
نمایش دمو

صفر تا صدِ پروژه با ما

مشاوره بازاریابی، راه اندازی هاستینگ، راه اندازی سرور، ایمیل، ثبت دامنه، ساخت و تنظیم حساب های کاربری برای ارسال ایمیل، پشتیبانی فنی همیشگی، سازگار با گوشی های موبایل ( ریسپانسیو )، توسعه وب سفارشی توسط سیستم های مدیریت محتوای داینامیک ،سازگاری با انواع مرورگرها.
تمامی فایل های سورس و کدها در اختیار شما قرار خواهد گرفت، بدون هیچ هزینه اضافی. طول عمر متوسط سایتی که بسیار عالی ساخته شده باشد، 3 سال است و این به معنای آن است که سرمایه گذاری روزانه از طریق تقسیم کل هزینه سرمایه گذاری تقسیم بر سه سال یا 1095 روز به دست می آید.
به عنوان مثال اگر مبلغ Resane Shop را بر 1095 تقسیم کنید روزانه حدودا 16 هزار تومان برای داشتن یک فروشگاه بدون محدودیت زمانی و مکانی کاملا حرفه ای هزینه کرده اید آیا به نظر شما داشتن یک فروشگاه 24 ساعته ارزش این مبلغ را ندارد؟

Resaneh Marketing

هدف از بازاریابی دیجیتال ، سوق دادن تعداد معینی از کاربران علاقمند به وبسایت شما و افزایش روزانه آنهاست. لابراتوآر رسانه نتایج قابل استنادی را مبنی بر چگونگی به دست آوردن محبوبیت از طریق به کارگیری روش های صحیح استفاده از دیجیتال مارکتینگ نشان میدهد که رابطه مستقیمی با بالا بردن سود برای تجارت شما دارد.

+ تماس بگیرید

Resaneh Training

لابراتوآر رسانه علاوه بر آموزش رایگان سرویس های خود به مشتریان، دارای واحد آموزش با مدرسین مجرب جهت ارائه مباحث به روز کسب و کار از جمله بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، پرسش و پاسخ و .. است که برای شرکت ها و سازمانها دوره های تخصصی برگزار می کند.

+ تماس بگیرید

Resaneh Consultation

خیلی از افراد زمانی که پا به دنیای مخاطره آمیز اینترنت میگذارند، گزینه ساختن یک وبسایت جدید یا طراحی دوباره وبسایت کنونی خود را در فکر دارند تا بتوانند به اهداف خود دست یابند.شما می توانید به تجربه گسترده لابراتوآر رسانه تکیه کنید تا شما را از میان موانع موجود به سوی موفقیت هدایت کند. ما آنچه را که شما به دنبال آن هستید، در وبسایت شما بازتاب می دهیم. تحلیل کسب و کار تخصص ماست.

+ شروع قیمت از ساعتی 200.000 تومان

Search Engine Optimization

90 % از کاربران موتورهای جست و جو تنها صفحه اول را مشاهده می کنند. اگر وبسایت شما در صفحه اول موتورهای جست و جو قرار ندارد، در واقع شما 90% از مشتریان بالقوه خود را از دست داده اید.
تضمین بازگشت 100 درصدی هزینه ها، ارتباط مستقیم با متخصصان فنی و بدون دریافت هیچ هزینه ی اضافی و جانبی. بله، صفحه اول می فروشد!

+ شروع قیمت از 3.900.000 تومان

Resaneh Identity

هویت سازمانی سفارشی که استانداردهای بین المللی را به کار میگیرد، آثار هنری با فرمت vector ، اصلاح بدون مرز و نامحدود، طراحی 3 نسخه لوگوی متفاوت ، کارت ویزیت، سربرگ و پاکت نامه. پیشنهادی با ارزش با مدیریت اروپایی!

+ شروع قیمت از 2.900.000 تومان

Resaneh Innovative

رسانه ای کاملا متفاوت به کسب و کاری متفاوت می اندیشید؟ ایده های خلاقانه در سر دارید؟ نمونه ای در ذهن دارید که میخواهید به واقعیت تبدیل کنید؟ با تعهد محرمانه بودن موضوعات با ما تماس بگیرید تا راه حل مختص شما وارد مراحل کاری شده و به محصولی واقعی تبدیل گردد. این بسته فروشگاه اینترنتی مناسب پروژه های بزرگ تجارت الکترونیک است. این طرح، با برنامه نویسی و توسعه اختصاصی، پاسخگوی نیاز های تجاری شماست تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش، باعث پیشرفت کسب و کارتان شود.

+ تماس بگیرید
پروژه ها
154
پروژه انجام شده
مشاوره
055132
نفر ساعت
آموزش
250
نفر ساعت
Choosed Packages