آژانس طراحی وب لابراتوآر رسانه

لابراتوآر رسانه
لابراتوآر رسانه

Introduction معرفی لابراتوآر رسانه

لابراتوآر رسانه یکی از شرکت‌های گروه ایرساپرداز پاسارگاد است که در 8 سال گذشته تمرکز خود را روی خلق آثار دیجیتال در حوزه‌های فروشگاه اینترنتی، سایت‌های شخصی و تجاری، اپلیکیشن‌ و دیجیتال مارکتینگ قرار داده است. ما تیم حرفه‌ای، قابل اعتماد و باتجربه در کلیه خدمات مبتنی بر وِب هستیم که برنامه‌نویسی علاوه بر شغل ما، هنر و زندگی ماست؛ ما معتقدیم برنامه‌نویسی تنها داشتن دانش نیست، بلکه هنرِ خلق آثار خاص برای مشتریان خاص است.

لابراتوآر رسانه

برخلاف اکثر شرکت‌های طراحی وب‌سایت که از قالب‌های آماده و پلتفرم‌های رایگان استفاده می‌کنند، متخصصان ما با کدنویسی خط به خط اقدام به طراحی و اجرای وب‌سایت‌های منحصربه‌فرد برای شما می‌کنند.
تیم ما در تهران، لندن و دبی آماده ارائه تمامی خدمات مبتنی بر وب به شما عزیزان است.

Our Services خدمات ما

Web Development
Visual Identity
Branding
Cross Platform Development
Story Telling
Content Creation
Icon Design
Style Guide
Mobile Development
iOS Development
Android Development
Hybrid App Development
Cross Device Testing
Digital Marketing
Event Marketing
Email Marketing
Paid Search
Natural Search
Performance Display
Structured Data and Feeds
Conversation Optimization
Paid Social
Lead Generation and Affiliate
Content Generation
Strategy
Digital Strategy
Prototyping
Global Campaign
Media Content
Multi-Channel Reflexion
Social Media Activation
Content and Follow-Up
UI/UX
Wireframing
User Experience
Natural Refrencing Optimization
A/B Testing
Responsive Design
Prototyping
Brand Identity
Visual Identity
Branding
Cross Platform Development
Story Telling
Content Creation
Icon Design
Style Guide

تحویل پروژه به صورت فازبندی

در بسیاری مواقع ذهنیت مخاطب در مورد وبسایت یا فروشگاه اینترنتی با آنچا در عمل صورت می گیرد متفاوت است. از این رو ما برای رفع این مشکل، پروژه را فازبندی کرده و مدیر پروژه در هر فاز طبق علایق و سلائق کاربر پیش رفته و عمل می کند.
با این شیوه شما ارتباط بیشتری با پروژه دارید و نتیجه نهایی به تصویری که شما از پایان پروژه در ذهن خود دارید نزدیک‌تر است.

  • فروشگاه اینترنتی
  • وب سایت
  • اپلیکیشن
  • هویت سازمانی
  • دیجیتال مارکتینگ

فروشگاه اینترنتی

بازاریابی اینترنتی امروزه یکی از ارکان اصلی تبلیغات شرکت ها و سازمان ها است. امروزه داشتن یک فروشگاه اینترنتی با سئو استاندارد و ساخت یافته می تواند برای کسب و کار ها مزیت رقابتی در بازاریابی ایجاد کند. طراحی یک فروشگاه اینترنتی استاندارد با تمام قوانین سئو تخصص ماست.
مشتریان ما همانند شرکای تجاری ما هستند، که همگی برای رسیدن به هدفی مشترک نهایت تلاش خود را به کار می بریم. یک پروژه (طراحی و پیاده سازی) فروشگاه اینترنتی تنها در سایه احترام، رفتار حرفه ای و ذهنی باز، به موفقیت می نشیند که در نهایت رضایت مندی مشتری را به دنبال دارد. طراحی خوب به طراحی گفته می شود که کاملا آشکار و واضح باشد. انتخاب تیم مناسب یا طراح باید براساس طراحی، تجربه و شهرت انجام بگیرد، چرا که در نهایت کاری که تحویل داده می شود، باید رضایت کامل شما را به دنبال داشته باشد.

یک فروشگاه اینترنتی به شما این امکان را می دهد که :

در طول 24 ساعت شبانه روز و در تمامی جهان دیده شوید.

نهایت استفاده مالی را از بازار کار خود داشته باشید.

با سرمایه گذاری بلند مدت، مشتریانی را در هر لحظه پیدا میکنید.

طراحی وب سایت

یک طراحی کاربر پسند ( زیبا )، با کیفیت و مقرون به صرفه با کارایی بالا و بر پایه استانداردهای برنامه نویسی بین المللی است، همان چیزی است که لابراتوآر رسانه برای شما در نظر دارد. لابراتوآر رسانه استانداردهای جهانی طراحی وب را بر روی پروژه های خود به کار میگیرد و آزمون هایی را نیز برای اطمینان از تامین اهداف تجاری شما در کنار ظاهر جذاب سایت برگزار میکندتا پاسخ کاربران را در مقابل آن ببیند.
فرمول طلایی این کار خیلی ساده است و طراحی مناسب برای تمامی دوران ها با کاربری آسان که با آخرین تکنولوژی و فرآیند ها پشتیبانی می شود را شامل می شود.

طراحی وب سایت لابراتوآر رسانه مقایسه سرویس ها
طراحی وب سایت لابراتوآر رسانه

طراحی اپلیکیشن

محبوبیت اپلیکیشن ها روز به روز بیشتر می شود، چراکه به راحتی به روز شده و توسعه می یابند. یک اپلیکیشن می تواند به طور همزمان برای چندین کاربر قابل استفاده باشد که این امر، شرایط مطلوبی را برای استفاده سازمان ها و نهاد ها فراهم میکند. ما باید قبل از شروع هر پروژه، از نیاز ها و خواسته های شما به طور کامل آگاه شویم تا بتوانیم بهترین کیفیت را تولید کنیم و برای این منظور، هدف کلی پروژه را با نهایت دقت، به وسیله تجربه شگفت انگیز خود به همراه سوال هایی که شما مطرح می کنید، استخراج میکنیم. و بر این اساس، پروپوزال هایی همراه با تمامی جزئیات را آماده می کنیم که تمامی مراحل انچام کار در آن مشخص شده اند. تجربه ما این امکان را به ما میدهد تا بهترین و بهینه ترین راه توسعه را برای به حداکثر رساندن سود شما در این سرمایه گذاری مشخص کنیم.

طراحی اپلیکیشن لابراتوآر رسانه مقایسه سرویس ها
طراحی اپلیکیشن لابراتوآر رسانه

هویت ســـــازمانی و شـــخصی

ما فضای خالی میان استراتژی و خلاقیت را پر می کنیم.


طراحی لوگو، کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و سایر اقلام گرافیکی برای برند شما
برند یک ســــــــازمان
تشکیل شده از:

ارتباطات

(تبلیغات، ارتباطات مردمی، اطلاعات و غیره)

رفتار

(ارزش‌های داخلی، ضوابط و غیره)

طراحی

(لوگو، یونیفورم وغیره)

فرآیند آن بسیار ساده است:

  • درک اهداف و اولویت های شما
  • خلاصه کردن و دسته بندی کردن هرآنچه که مهم است و نمایش بصری آنها
  • شنیدن نظرات سایرین و ارائه راه حلی کارآمد به شما
دیجیتال مارکتینگ لابراتوآر رسانه
Search Engine Optimization
بودن یا نبودن؛ مسئله سئو این است.

استفاده از موتورهای جست و جو به شدت رایج است. به احتمال بسیار زیاد چونکه شما، وبسایت ما را در جست و جوی خود یافته اید، درحال خواندن این قسمت هستید. این هیچ تعجبی ندارد، چرا که 90 %کاربران اینترنت به کار موتورهای جست و جو اکتفا میکنند.
هدف شما باید سرمایه گذاری بر روی پروژه ای باشد که تعداد معینی از کاربرانی را که به کسب و کار شما و کار کردن با شماعلاقه مند هستند، به سمت وبسایت شما سوق دهد و هر روزه بر تعداد آنها نیز افزوده شود. لابراتوآر رسانه نتایج قابل استنادی را مبنی بر چگونگی به دست آوردن محبوبیت از طریق به کارگیری روش های صحیح استفاده از سئو نشان میدهد که رابطه مستقیمی با بالا بردن سود برای تجارت شما دارد.

بهینه سازی وبسایت شما برای تمامی
موتورهای جست و جوی اصلی

ساختن یک برند حرفه ای و
قابل شناخت

نظارت متناوب بر روی رتبه شما در برابر
کلمات کلیدی دلخواه مرتبط با
کسب و کارتان

Social Network Marketing
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بهینه سازی وبسایت شما برای تمامی موتورهای جست و جوی اصلی

پاسخ و جهت دهی به نظرات و پرسشهای کاربران

مدیریت و یکپارچه نمودن حساب شبکه های اجتماعی و برندینگ

به روزرسانی شبکه های اجتماعی با محتوای مناسب مبتنی بر زمانبندی دقیق

ایجاد حساب در شبکه های اجتماعی معتبر و معروف

Content Marketing
بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی یک از قدیمی ترین و بهترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال است. همواره تولید محتوا از جمله متن، اخبار، رویداد و ویدئوهای جذاب از روش های موثر در فضای مجازی است تیم لابراتوآر رسانه همواره شما را در تولید چنین محتوایی یاری خواهد کرد و در کنار شما خواهد بود.
میزان حضور در این شبکه ها نشان گر میزان زنده بودن و به روز بودن وب سایت شماست و شاخصی بسیار جدی است که میزان اقبال مخاطبان به برند شما را نشان می دهد. در این زمینه نیز بهره گیری از تجربیات تیم های موفق و شناخت مسیرهای صحیح برای تولید و انتشار محتوا، جذب مخاطبین بیشتر، ایجاد کمپین ها و ...، می تواند به رشد سریع شما در این شبکه ها و در نتیجه بهبود رتبه بندی شما در موتورهای جستجو کمک شایانی کند.

Event Marketing
بازاریابی رویداد

یکی از جدیدترین روش های جذب مشتری،دعوت مشتری به حضور در یک رخداد است. این رخداد که در اصطلاح بازاریابی، ایونت گفته می شود تا الان به صورت برگزاری همایش،قرعه کشی و... به صورت فیزیکی و با هزینه خیلی بالااست.
یکی از خلاقیت های لابراتوآر رسانه راه انداری همین ایونت هادر محیط اینترنت است. به عنوان مثال فرض کنید شما دارای کسب و کار فروش لباس هستید. ایونتی که برای یک فروشنده پوشاک می توان طراحی کرد به این صورت است که برای هر مشتری به ازای هر خرید یک QR CODE اتوماتیک طراحی می شود و پس از دادن فاکتور به خریدار با استفاده از نرم افزار QR READER که تقریبا تمام گوشی های موبایل هوشمند مجهز به این نرم افزار است، به به یک صفحه ای هدایت می شوند که با گرفتن مشخصات اولیه مشتری قرعه کشی را در لحظه انجام می دهد و با رابط کاربری که قبلا طراحی شده است (نوع جوایز) در لحظه به مشتری هدیه می شود. البته این فقط یک مثال بود و برای هر کسب و کاری تیم خلاق لابراتوآر رسانه ایونت خاص با توجه به نوع مشتریان طراحی و آماده سازی خواهد شد.

چنانچه کسب و کاری متفاوت در نظر دارید که با محصولات ما تفاوت دارد، ایده های خلاقانه دارید؟یک نمونه در ذهن دارید تا شبیه آن را بسازید؟
با تعهد محرمانه بودن موضوعات با ما تماس بگیرید تا راه حل مختص شما وارد مراحل کاری شود و به محصول تبدیل شود.