بازاریابی به روش دست فروشی

بازاریابی به روش دست فروشی

بازاریابی به روش دست فروشی 760 540 m.mohammadi

افراد روزانه مشغول ارائه محصولات یا خدمات خود به دیگران هستند و تلاش فراوانی برای معرفی و تبلیغ آن ها نمی کنند . دست فروشان هم از این قاعده جدا نیستند و اغلب بسیار حرفه ای تر این کار را انجام می دهند و شما را در زمان کوتاهی بدون آنکه تصمیم به خرید داشته باشید وادار به خرید محصول خود می کنند . خیلی از دست فروشان موفق تر از مسئولان تبلیغات هستند   آن ها خیلی شفاف و واضح در مدت زمان کوتاه به شما خواهند گفت که چه کاری انجام می دهند و چه کالا و خدماتی را عرضه می کنند و در معرفی کالای خود تبحر دارند که شما را ترغیب به خرید می کند .

با افزایش روز افزون تبلیغات که بسیاری از آن ها تکراری هستند در طولانی مدت ، دیگر توجه افراد را جلب نمی کنند و عادی به نظر می رسند قاعدتا باید به جزئیات محصول یا خدمات بیش ازپیش توجه کرد . برای این که محصول و خدمات شما دیده شود باید متفاوت شوید منظور این نیست که برخلاف جریان آب شنا کنیم منظور بهتر شنا کردن است .

بازاریابی دستفروشان

برای بهتر دیده شدن :

باید همانند دست فروشان شفاف و واضح عمل کنید و حاشیه پردازی نکنید . پرداختن به حواشی سبب می شود ذهن مخاطب به آن سو معطوف شود و اصل قضیه که کالا یا خدمات شماست فراموش می شود و مخاطب را وارد وادی دیگر می کنید .

شما باید به مزایای رقابتی اشاره کنید اینکه شما صرفا نام محصول را ببرید فایده ای ندارد و شما زمان را از دست داده اید شما باید علاوه بر نام آن از مزیت های محصول یا خدمات و ویژگی های آن صحبت کنید .

پر سروصدا باشید و سعی کنید همه جا حضور داشته باشید حضور شما در همه جا به دیده شدن کمک می کند و مردم شما را به ذهن می سپارند ، داشتن شبکه های اجتماعی و فعالیت مستمر در آن ها می تواند بیشتر دیده شوید . در همایش ها و نمایشگاه ها شرکت کنید ، می توانید اسپانسر شوید و در خیریه ها حضور پیدا کنید به خاطر داشته باشید شما مزیت رقابتی بیشتری نسبت به دستفروشان دارید ، جو هوا بر فعالیت شما آنچنان که بر کار آن ها تاثیر می گذارد تاثیر گزار نیست از فرصت استفاده کنید  .

برخی از مطالب مرتبط که ممکن است به کارتان بیایند:

چطور هزینه به ازای هر کلیک cpc را کاهش دهیم... هزینه به ازای هر کلیک (CPC) در PPC به چه معنیست؟ پرداخت هزینه به ازای هر کلیک (Cost Per Click که مخفف آنCPC  می باشد) هزینه ای است که در کمپین های...
Breadcrumb چیست همه چیز در مورد breadcrumb و نقش آن در سئو سایت قبل از اینکه به خواندن مطلب بپردازید باید به شما دوستان اطلاع بدهم که در بعضی از سایت ها کلمه Breadcr...
چطور یک آگهی استخدام عالی بنویسید... آگهی استخدامی که به خوبی نوشته شده باشد، به شما کمک میکند که افرادی با استعدادهای عالی را برای شرکت خود جذب کنید، نام تجاری شرکت خود را ترویج دهید و ا...

ninety nine ÷ thirty three =