روش های مؤثر در سئوی خارجی وب سایت

روش های مؤثر در سئوی خارجی وب سایت

روش های مؤثر در سئوی خارجی وب سایت 760 540 m.mohammadi

موقعیت و رتبه ی بالا و یا همان سئوی سایت ( Seo Site) ، در صفحه اول گوگل باعث بیشتر دیده شدن ب سایت توسط کاربران می شود . قطعا وب سایت هایی که در صفحه اول هستند شانس بهتری خواهند داشت و وب سایت هایی که در صفحات دوم و سوم هستند گاهی اوقات دیده می شوند ، برای اینکه بخواهید رتبه وب سایت خود بالا ببرید ، باید به دو روش زیر سایت خود را سئو کنید .

  • روش اول: سئوی داخلی سایت یا on page seo
  • روش دوم: سئوی خارجی سایت یا off page seo

این دو روش انتخابی نیست و باید همزمان روی سایت انجام شوند .البته ۸۰ درصد از تاثیر پذیری سئو سایت از روش سئوی خارجی است ، در صورتی که سئوی داخلی به خوبی انجام شود تا از ۸۰ درصد تاثیر سئوی خارجی بهره مند شد . رسانه لب فاکتور های مهم سئو داخلی را در این مقاله برای شما بیان می کند .

کمپین ها

کمپین ها نیز نوعی از شبکه‌های اجتماعی هستند که به عنوان یک بک لینک قوی به شمار می روند. در کمپین ها هدف افراد اغلب یکسان است و در این صورت می‌توانید مطمئن باشید که بازخورد کاربران و مخاطبین تان روی لینک ها چقدر بیشتر است .

کمپین

به اشتراک گذاشتن تصاویر

با شبکه‌هایی نظیر Flickr , Picasa , Photo Bucket , Picli و فیس بوک و پینترست می توانید به صورت تصویری ، کاربران و مخاطبینتان را به محتوای ، محصولات و خدماتتان جذب کنید و آن‌ها را دعوت به کلیک بر روی لینک‌تان بکنید و آن هارا به سمت سایت هدایت کنید . این شبکه‌ها فرصتی برای افزایش ترافیک و بازاریابی و برندسازی به شمار می‌آیند .

بررسی و نظر دهی در زیر وبلاگ‌ها و مقالات

می‌توانید در وب سایت‌های مختلف اقدام به نوشتن نظر و بررسی کنید و با این روش لینک هایتان را منتشر کنید و یک بک لینک طبیعی بگیرید . البته فراموش نکنید باید وب سایت‌هایی را مد نظر قرار دهید که کیفیت کافی را دارا هستند ، در این کار نباید زیاده روی کنید.

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی کمک می‌کند که لینک‌ها در موتورهای جستجو خیلی بیشتر از حالت مرسوم نمایش داده شود . ایجاد پست مهمان می‌تواند به قدرت لینک‌ها و ترافیک سایت بیفزاید که این خود بر روی سئوی سایت تاثیر مثبت خواهد گذاشت .

ثبت نام در سرویس‌های موتورهای جستجو

برای ارتقا رتبه  سایت خود می توانید در موتورهای جستجو نظیر Google , Yahoo , MSN , Altavista , Alexa, Alltheweb , Lycos , Excite ثبت نام کنید مطمئنا بهتر از حالت معمولی می‌توانید روی سئوی خود کار کنید و نتیجه بگیرید .

تبادل لینک

در صورتی که تعداد لینک‌های زیادی را ثبت کنید ، گوگل به شما اخطار خواهد داد و شما را جریمه خواهد کرد اما روش‌های طبیعی و تبادل لینک فرصت مناسبی برای افرادی است که می‌خواهند با افزایش رتبه در موتورهای جستجو به مشتریانشان بهتر دست پیدا کنند .

شبکه‌های اجتماعی

از شبکه‌های اجتماعی برای برندسازی و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی استفاده می‌شود اما تاثیرات سئوی آن ها نا دیده گرفته می‌شود . شبکه‌های اجتماعی به عنوان مهم ترین بک لینک‌های قوی در بالا بردن سئوی سایت بشمار می روند . با ایجاد کردن صفحه و یا گروه و تقویت لینک‌ها تأثیر بسزایی در سئو خواهید داشت . اینستاگرام تا به حال لینک پذیر نبوده و تا حدود کمی می توان از نظر سئو حساب باز کرد اما بهترین ابزار برای فروشگاه‌های اینترنتی برای بازاریابی به شمار می‌آید .

شبکه های اجتماعی

درج تبلیغات رایگان

با درج آگهی رایگان و تبلیغ محصول و یا خدمات ، می‌توانید لینک خود را در معرض دید عموم قرار دهید و لینک ها را تقویت کنید .

 Link Baiting

تکنیک Link Baiting، اگر از مطالب وب سایت‌های دیگر استفاده می‌کنید ، در انتهای مطلب آدرس لینک را ذکر کنید .

 Cross-Linking یا لینک‌های داخلی

در وب سایت خود، و در میان مقالاتو نوشته ها ، به مطالب مشابه و همانند دقت کنید . در هر جا که می‌توانید به مخاطب آموزش‌های بیشتر ، لینک‌هایی قرار دهید که مخاطب را به سمت دیگر مقالات جذب می‌کنند . به این تکنیک لینک‌های تو در تو یاCross-Linking  می گویند .

 slideshare

شبکه‌های اجتماعی که ویژگی اسلاید کردن دارند نیز می‌توانند به عنوان یک بک لینک قوی به شمار آیند . این شبکه‌های اجتماعی نیز به توسعه برند ، افزایش فروش و بازاریابی نیز مکم بسزایی می کنند .

پیدا کردن سایت‌های پرسش و پاسخ

با پیدا کردن وب سایت‌های پرسش و پاسخ درحیطه ی کسب و کار خود ، سئوالات مخاطبین را در آن‌ها بیابید و با ارسال لینک پاسخ برای آنان به سئوی سایت خود را بالاتر ببرید . توجه کنید که لینک پاسخ سوالات باید لینکی از وب سایتی باشد که می‌خواهید از نظر سئو روی آن کار کنید .

منتشر کردن فایل‌ها مثل PDF ، WORD  و غیره

وقتی که فایل‌های متنی بسیاری انتشار دهید و در آن‌ها لینک‌های زیادی قرار دهید مطمئنا ، در اختیار خیل بیشماری از افراد قرار خواهند گرفت . از این رو ، بازدید کنندگان از این اسناد با کلیک بر لینک‌ها ، به تقویت لینک‌ها و سئوی سایت شما کمک می‌کنند .

تبلیغات کلیکی گوگل یا PPC

تبلیغات کلیکی گوگل ، روشی است که به ازای دریافت مبلغی ، برای مدت مشخص وب سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش خواهد داد . این روش برای فروش محصولات خاص بسیار کارایی دارد اما برای سایت‌های عمومی این روش پیشنهاد نمی‌شود .

گوگل پلاس

بر روی گوگل پلاس حتما حساب کنید . گوگل پلاس شبکه‌ی اجتماعی اختصاصی گوگل است که این کمپانی از آن به عنوان مهم‌ترین و اصلی ترین عنصر برای افزایش رتبه سایت‌ها و بهبود سئو سایت یاد می کند .

گوگل پلاس

برای مشاوره در زمینه سئوی سایت و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس یگیرید .

برخی از مطالب مرتبط که ممکن است به کارتان بیایند:

هوش مصنوعی و سیستم های خبره(قسمت آخر)... قسمت اول این مقاله را در اینجا بخوانید. امکان‌سنجی تولید هوشمندی در محیط وب محیط اینترنت پتانسیل زیادی را برای دسترسی به سرویس‌هایی که براساس اطلا...
گزارش کمپین «حال کسب و کار من چطور است؟»... ماه گذشته در لابراتوآر رسانه کمپینی با عنوان « حال کسب و کار من چطور است؟ » برگزار کردیم. در این کمپین قصد داشتیم وضعیت دیجیتال مارکتینگ کسب و کارهای ...
انواع کلمات کلیدی در سئو سایت... کلمات کلیدی در سئو سایت کلمات کلیدی یکی از مهمترین عناصر در هر استراتژی سئو سایت هستند. در یک تعریف کوتاه، به هر کلمه یا عبارتی که قصد دارید با استفا...