روش های پرطرفدار دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۱۷

روش های پرطرفدار دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۱۷

روش های پرطرفدار دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۱۷ 1350 500 مصلایی

۱٫پخش آنلاین ویدیو:

در سال ۲۰۱۷ ما یک تغییر بزرگ به سمت  تبلیغات تعاملی خواهیم داشت، شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، یوتیوب و حتی استوری اینستاگرام این امکان را فراهم می کنند که ما ویدیوی زنده و آنلاین منتشر کنیم. مشتریان با مشاهده محصولات شما به صورت ویدیو های آنلاین شکار می شوند. ویدیو های زنده یک گوشه ای از فعالیت های شمارا به نمایش می گذارند. نکات مثبتی که ویدیو های آنلاین دارند:

  • ویدیوهای آنلاین از شیوه های سنتی ظبط ویدیو مقرون به صرفه تر است.
  • قابلیت و انعطاف پذیری بیشتری برای ویرایش ویدیو قبل از به اشتراک گذاشتن در فضای مجازی داراست.
  • ضبط ویدیو ی آنلاین به وسیله ی کارمندان در حالی که در انبار محصولات و یا در کارگاه مشغول هستند در حالی که محصولات شما به نمایش گذاشته می شوند، حس تعامل و تعلق را در مشتریان افزایش می دهد.

۲٫بازاریابی محتوا:

محتوای خوب و جذاب که مخاطب را درگیر کند، قلیب دیجیتال مارکتینگ است. با فراگیرشدن شبکه های اجتماعی، کسب و کارها نیازدارند که بروی آنچه در وبسایت و شبکه های اجتماعی خودشان قرار می دهند، تمرکز کنند. مشتریان آگاه و هوشمند امروز برای دیدن یک انیمیشن فیلم به سایت شما نمی آیند، آنها باید اطلاعاتی ارزشمند و مهم در وبسایت شما پیداکنند تا کسب و کار شما را با وفاداری دنبال کنند.

در سال ۲۰۱۷، شاهد افزایش استفاده از بازاریابی محتوا از طریق همه ی کانال های اجتماعی خواهیم بود. برای مشتریان به شدت هوشیار امروز تقریبا امکان نا پذبر است که از بازاریابی تهاجمی استفاده کنیم.

 

یک کمپین همه جانبه دیجیتال می‌خوام

اگر می‌خوای کسب و کارت تو اینترنت بترکونه از همینجا شروع کن

 

مشتریان امروز خودشان ارزش پیشنهادی محصول و خدمت شما را آنالیز می کنند و فواید و مضرات آن را متوجه می شوند. وفاداری به برندها به مقدار قابل هشداری کاهش پیدا کرده است. استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط به راحتی می توانند از تکنیک های بازاریابی محتوا در راستای تکنیک های سئو و بهینه سازی وبسایت، برای هرچه بیشتر دیده شدن در فضای اینترنت استفاده کنند. در سال ۲۰۱۷ بیشتر شاهد کارآفرینان و کسب و کارهایی خواهیم بود که در محیط آنلاین، مشغول بارگذاری محتواهای مفید هستند. محتواهایی که نشان دهنده ی توجه آن ها به منافع عمومی و هم چنین دانش آن هاست.

۳٫بازاریابی موبایلی:

گوشی های هوشمند از دستگاهی با هدف برقراری تماس تلفنی به یک مینی کامپیوتر همراه تبدیل شده است. متخصصان بازاریابی پیش بینی می کنند که تکنیک های بازاریابی موبایلی در حال افزایش هستند. برخی از ترندهای بازاریابی موبایلی عبارت اند از:

  • استفاده از کدهای (QR) در تبلیغات موبایلی به جهت هدایت مخاطبان به لندیگ پیج ها و صفحات مخصوص برای بهبود آکهی از برند کسب و کارها
  • تبلیغات پیام کوتاه(SMS) ای برای رسیدن به تعداد زیادی مشتری،که به صورت تصادفی انتخاب نشده اند رو به افزایش است. مشتریان باید به صورت مشخص و دسته بندی شده انتخاب شوند که مطمین باشید آن ها با کسب و کار شما درگیر هستند و به کار شما علاقه مند هستند.
  • استفاده کنندگان تلفن همراه به صورت مشخص به دنبال اطلاعات خاص و روشنی هستند که با کلمات کلیدی به دنبال آن هستند، شما به عنوان کسب و کار این موقعیت را دارید که محصولات خودتان را به عنوان نتایج به آن ها نمایش دهید. دقت کنید که وبسایت شما باید پاسخ گرا یا رسپانسیو باشد.
  • افزایش چشمگیر اپلیکیشن های فروشگاهی با استفاده از موبایل بانک ها و سیستم های پرداخت از طریق موبایل

۴٫تعامل همزمان و به موقع:

در سال ۲۰۱۷ مشتریان انتظار دارند که کسب و کارها به عنوان یک انسان با آن ها در ارتباط باشند. مشتریان احتیاج دارند تا به موقع پشتیبانی شوند. مشتریان امروزی کم تحمل تر از این هستند که به شرکت شما ایمیل بزنند یا منتظر اوپراتور تلفن شما باشند که به مشکلات آن ها رسیدگی شود. بیشتر وب سایت ها باید مجهز به سیستم چت آنلاین شوند و هم چنین باید همیشه در شبکه های اجتماعی به سرعت به کامنت ها و نظرات و سوالات مشتریان پاسخ دهید.

یکشنبه‌ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید

این مقاله مفید بود ؟
چرا از این پست راضی نبودید ؟
تصویر کپچا

Subscribe for free resources and news updates.