چرا لینکداین (Linkedin) برای حرفه ی شما مفید است؟

چرا لینکداین (Linkedin) برای حرفه ی شما مفید است؟

چرا لینکداین (Linkedin) برای حرفه ی شما مفید است؟ 1350 500 مصلایی

به عنوان یک شبکه اجتماعی حرفه ای، لینکداین یک پلت فرم های تعاملی برای ساخت و ساز، حفظ و بهبود جایگاه در صنعت مورد نظر شماست. لینکداین شما را با دنیای حرفه ای کسب و کارها و صنعت های مختلف آشنا می سازد. لینکداین کسب و کار شما را در زمینه های زیر کمک می کند:

#ایجاد یک شخصیت آنلاین حرفه ای:

بر خلاف رزومه کاغذ قدیمی خود را، لینکداین به شما کمک می کند یک رزومه آنلاین سیال و مرتبطی ایجاد کنید که در دنیای دیجیتال باقی بماند.

شما هم اکنون می توانید با  بیرون انداختن رزومه ای که در  اواخر یک شب در تاریکی اتاق نشیمن خود را ایجاد کردید با ایجاد اکانت برای معرفی حرفه و یا کسب و کارتان اقدام و گام به گام به سوی نور از آینده حرکت کنید.

لینکداین به برای بهبود پروفایل حرفه ای شما، با اجازه دادن به شما برای موارد زیر کمک می کند:

  • Receive endorsements for your skills
  • Receive testimonials from other business and employers
  • Add your published work
  • Create a list of your qualifications

چطور از طریق شبکه‌های اجتماعی مشتری جلب کنم؟

برای افزایش فروش، مدیریت شبکه های اجتماعی خودت رو به ما بسپر!

#خودتان را به صورت رایگان بازاریابی کنید:

درست مثل نام تجاری کسب و کار شما، نام تجاری شخصی شما نیز چیزی است که نیازمند به بازاریابی است. با تنظیم یک تصویر مناسب، و نوشتن مشخصات و نوشتن یک بیوگرافی کوچک، شما می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید خودتان رابه مشتریان بالقوه، کارفرمایان و کارکنان معرفی کنید.

#ارتباطات، ارتباطات، ارتباطات:

LinkedIn کاملا مرتبط با ارتباطات است، ایجاد روابط و استفاده از آنها برای رشد کسب و کار شما است. لینکداین به شما اجازه می دهد  که به دنبال افراد و کسب و کار در صنعت خود باشید.

#تخصص خود را ایجاد کنید:

لینکداین شرایط نشر اطلاعات معتبر و سریع و آسان مرتبط با صنعت مورد نظر شما را فراهم می کند. در لینکداین قابلیت نشر مقاله را دارد. این پلتفرم راهی آسان برای ایجاد اعتبار است. مقالات شما راهی حرفه ای برای اثبات تخصص و ایجاد شبکه ی مفیدی از افراد است.

تبدیل شدن به یک عضو ارزشمند در صنعت مورد نظرتان، شرایط را برای پیشرفت و رشد حرفه ای کسب و کار شما فراهم میکند.

#روند صنعت:

هر چند ممکن است کلیشه ای به نظر برسد اما ما در دنیای فناوری زندگی می کنیم. جامعه ما مدام در حال رشد و توسعه است. لینکداین به شما کمک می کند که خود را در برابر تغییرات صنعت آپدیت و به روز نگه دارید. شما هرگز یک قدم عقب نمی مانید شما همچنین می توانید تنظیمات خود را به منظور اطلاع از اخبار و راهنمایی های مربوطه، تغییر دهید. ارتباطات یک فیلد از دانش است و گسترش آن شما را به سمت افق روشنی از موفقیت هدایت می کند.

یکشنبه‌ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید

 

 

این مقاله مفید بود ؟
چرا از این پست راضی نبودید ؟
تصویر کپچا

Subscribe for free resources and news updates.