طراحی سایت و مدیریت شبکه اجتماعی احسان کرمی

طراحی سایت - طراحی هویت بصری - مدیریت شبکه های اجتماعی

پروژه احسان کرمی

EHSANKARAMY PROJECT

دنیای یک سلبریتی

دنیای سلبریتی‌ها دنیایی پر از اخبار، اطلاعیه‌ها، ویدئو و عکس است. برای عرضه همه این‌ها در قالب یک پلتفرم یکپارچه، شبکه‌های اجتماعی گزینه مناسبی نیستند و معمولا در سراسر دنیا، وبسایت‌های شخصی با طراحی‌های خاص برای این کار پیشنهاد می‌شوند.

احسان کرمی برای اینکه بتواند دنیای خود را خیلی بهتر از قبل با مردم به اشتراک بگذارد و اخبار مربوط به حضورش در رادیو، تلویزیون و تئاتر را منتشر کند و همچنین منبع موثقی برای دانلود آهنگ‌هایش در اختیار کسانی قرار دهد که خواستار پیگیری فعالیت او هستند، تصمیم گرفت یک وبسایت راه‌اندازی کند.

هر آنچه که می‌خواهید درباره احسان کرمی بدانید!

طی جلسه‌ای که احسان کرمی در لابراتوآر رسانه داشیم، گفت می‌خواهد همه فعالیت‌هایش را در وب سایتش منعکس کند. آهنگ‌ها، مصاحبه‌ها، برنامه‌های رادیویی، گویندگی، مجری گری، کنسرت‌ها، سریال‌ها، تئاترها و…، همه و همه باید در سایت منتشر شوند و در عین حال، ظاهر سایت توی – دل – برو و جذاب باشد!

لوگوی مخصوص احسان کرمی

 احسان کرمی از ما خواست یک لوگو طراحی کنیم. لوگویی که حس و حال کارهایش در آن منعکس شده باشد. به همین دلیل هم لوگو و المان‌هایی طراحی کردیم که بازتاب فعالیت‌های او در عرصه فرهنگ و هنر باشد.

افتتاح یک مجله آنلاین برای احسان کرمی

آقای کرمی طراحی سایت را به خودمان سپرد. مشخص شده بود که با یک سایت همه فن حریف طرفیم! پس آستین بالا زدیم و برای یک سایت تصویر – محور، چندین طرح آماده کردیم و براساس بهترین طرح، کار پیاده‌سازی آغاز شد. نتیجه نهایی رو همه‌مون دوست داشتیم. احسان کرمی یک سری دیتا هم از فعالیت‌های اخیرش (از تئاتر و تلویزیون و…) به دستمون رسوند که به عنوان دیتای اولیه وارد سایت کردیم و نتیجه نهایی رو دامنه ی ehsaankaramy.com بالا گذاشتیم. می‌تونین سایت آقای احسان کرمی رو اینجا ببینین:

نمونه هایی از صفحات سایت احسان کرمی

www-2
تمایل به مشاهده سایر پروژه های لابراتوار رسانه دارید؟
Vector
اگر پروژه ای مشابه این پروژه نیاز دارید، از تجربه ما کمک بگیرید.

Subscribe for free resources and news updates.