طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم موسیقی دی جی سنتر

طراحی فروشگاه اینترنتی - دیجیتال برندینگ

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم موسیقی دی جی سنتر

DJ-CENTER ROJECT

دی جی سنتر به یک شعبه مجازی نیاز دارد
این روزها همه مردم تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های اینترنتی می‌خرند. حتی دی جی ها!
به همین دلیل، کسب و کارهایی که در حوزه فروش لوازم موسیقی کلاسیک و دیجیتال فعالیت دارند، کم کم به سمت فعالیت آنلاین حرکت می‌کنند.
دی جی سنتر، مرکز تخصصی فروش تجهیزات دی جی هم به فکر راه‌اندازی شعبه آنلاین خود افتاد و برای این کار، به لابراتوار رسانه مراجعه کرد.

دی جی سنتر خودش را معرفی میکند
در جلسه اولیه با دی جی سنتر، آنها مغازه‌شان (یک فروشگاه تخصصی محصولات دی جی) را معرفی کردند و گفتند:
می‌خواهیم یک شعبه آنلاین دی جی سنتر هم داشته باشیم. شعبه فیزیکی دی جی سنتر تغییر کرده و به مناسبت این تغییر، قرار است شعبه آنلاین را هم راه‌اندازی کنیم.

دی جی سنتر چه فروشگاهی می‌خواهد؟
دی جی سنتر قبلا یک سایت تجاری برای معرفی تجهیزات داشته و برای رونق کسب و کارش، رویای تبدیل شدن به یک فروشگاه تجاری را در سر می‌پروراند.
دی جی سنتر، با توجه به اینکه قشر خاص و هنرمند جامعه مشتریان آن هستند، به سایتی با طراحی جذاب نیاز داشت که در آن محصولات نو و دست دوم را براساس دسته بندی متعارف دی جی ها و برندهای مختلف عرضه کند.

لندینگ پیج (پیش از افتتاح شعبه آنلاین)
دی جی سنتر می‌خواست به جای سایت قبلی، یک لندینگ پیج با یک کانتر داشته باشد که زمان افتتاح فروشگاه را به اطلاع مشتریانش رسانده و در عین حال، یک فرم به صورت نامحسوس در آن نمایش داده شود تا اطلاعات را از مشتریان دریافت کرده و بعد از افتتاح سایت، به این مشتریان تخفیف ویژه داده شود.
طرح پیشنهادی لابراتوار با استقبال دی جی سنتر روبه رو شد و در نهایت، لندنیگ پیج مورد نظر با کمی تغییر نسبت به طرح گرافیکی پیاده‌سازی شد.

لندینگ پیج

مرحله پیش از افتتاح شعبه آنلاین

طرحی برای مشکل پسندان
راستش را بگوییم، طراحی برای دی جی سنتر کار خیلی سختی بود! ما سه بار طرح زدیم تا بالاخره آخرین طرح انتخاب شد.
پس از تصویب طرح، کار پیاده‌سازی شعبه آنلاین شروع شد که با توجه به طرح جذاب و پیچیده‌ای که تصویب شده بود، کار چندان راحتی نبود و مشکلات زیادی سر راه برنامه نویسان فرانت – اند لابراتوار برای پیاده‌سازی markup قرار داشت.

فاز پسیو دی جی سنتر

بعد از تحویل سایت، دی جی سنتر کار دیتا اینتری را آغاز کرد که با توجه به طراحی سایت، آن هم کار راحتی نبود! عکس‌ها باید با سایزهای دقیق و فضای خالی حساب شده تهیه می‌شدند که کاری زمانبر بود. اما در نهایت دیتا اینتری هم انجام شد و سایت، حال و هوای یک فروشگاه جذاب دی جی را پیدا کرد.

اما دی جی سنتر طرح‌های بزرگتری در ذهن داشت…

 

دی جی سنتر یک ظاهر دیگر برای خود می‌خواهد!

بعد از اتمام دیتا اینتری و باز شدن رسمی فروشگاه، دی جی سنتر یک جلسه با لابراتوار رسانه گذاشت تا اعلام کند که برای صفحه اصلی و وبلاگ خود یک ظاهر دیگر می‌خواهد.

و اگر بخواهیم باز صادق باشیم، این هم کار سختی بود! دو طرح ارائه شد که طرح آخر با تغییر یک عالمه جزئیات ریز و درشت به تصویب رسید و پیاده‌سازی شد.

اگر به دنبال یک فروشگاه هنری میگردید، حتما سری به دی جی سنتر بزنید :
www
تمایل به مشاهده سایر پروژه های لابراتوار رسانه دارید؟
Vector
اگر پروژه ای مشابه این پروژه نیاز دارید، از تجربه ما کمک بگیرید.

Subscribe for free resources and news updates.