طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت تولیدی زیباسازان

پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی زیباسازان

ZIBASAZAN PROJECT

 نام کافرما: شرکت زیباسازان

شعار: ملکه زندگی خود باشید

حوزه کسب و کار: تولیدکننده ظروف بلور و پلاستیک

زیباسازان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ظروف بلور و پلاستیک در ایران است. زیباسازان برای اینکه بتواند محصولاتش را در قالب یک کاتالوگ آنلاین به مشتریانش معرفی کرده و در عین حال بتواند امکان فروش آن‌ها را فراهم کند، تصمیم به راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی گرفت. لابراتوار رسانه هم بخش پیاده‌سازی طرح گرافیکی مورد نظر این شرکت را بر عهده داشت.

 اتحاد روح و جسم!!

اساس و پایه یک پروژه، طرح گرافیکی آن است. طرح گرافیکی مشخص می‌کند ظاهر کلی سایت به چه صورت خواهد بود. اگر یک وبسایت را نظیر انسان، با دو بخش جسم و روح در نظر بگیریم، طراحی گرافیکی برای یک وبسایت به منزله جسم آن است. روح سایت را  منطق برنامه نویسی، فانکشن‌ها و موشن‌های آن می‌سازد.

یکی از بخش‌های سخت این پروژه، پیاده‌سازی موشن‌هایی در همه صفحات بود که با طراحی گرافیکی هماهنگی داشته باشد و در عین حال بتواند تجربه کاربری دلچسبی را برای کاربران این فروشگاه ایجاد کند.

 طرح‌های بزرگ،  استقامتی پولادین می‌طلبند!

یکی دیگر از چالش‌های پروژه‌هایی با تعداد صفحات زیاد که صرفا قرار به پیاده‌سازی آنهاست، این است که برخی از صفحاتی که در فاز طراحی گرافیکی دیده نشده‌اند باید با هماهنگی دوباره با صاحب پروژه و طراح پیاده‌سازی شوند و یا طراحی دوباره برای آن‌ها صورت گیرد که این مساله موجب طولانی شدن زمان اتمام پروژه می‌شود.

www
تمایل به مشاهده سایر پروژه های لابراتوار رسانه دارید؟
Vector
اگر پروژه ای مشابه این پروژه نیاز دارید، از تجربه ما کمک بگیرید.

Subscribe for free resources and news updates.