طراحی فروشگاه اینترنتی گالری جواهرات علاقبند

پروژه فروشگاه اینترنتی - پروژه برندینگ

طراحی فروشگاه اینترنتی گالری علاقبند

ALAGHBAND PROJECT

گاهی اوقات، کسب و کارهای موفق برای اینکه مرزهای کسب و کار خود را تا آنجایی که ممکن است افزایش دهند، به یک طرح ویژه نیاز دارند. علاقبند، نامی آشنا در حوزه جواهرات لوکس و مدرن، با ایده یک طرح ویژه به لابراتوار رسانه آمد تا ایده‌هایش را به واقعیت تبدیل کند.

1 – علاقبند جهانی

علاقبند طرح فروش جواهراتش را نه فقط به کل ایران، بلکه به سراسر دنیا در سر می‌پرواند.

2 – مینیمال تیفانی – وار

علاقبند طرح فروش جواهراتش را نه فقط به کل ایران، بلکه به سراسر دنیا در سر می‌پرواند.

3- الماس-tester خود باشید

این روزها اطلاعات حرف اول را می‌زند. و برای کسب اعتماد مشتریان باید آموزش‌های لازم در مورد نحوه بررسی اصل بودن الماس و جواهرات در بخش آموزش سایت در اختیار آن‌ها گذاشته شود.

4- میخواهم تو را از نزدیک ببینم جواهرم!

هزینه‌ای که برای جواهرات پرداخت می‌شود، رقم بالایی است. به همین دلیل، برخی از کاربران می‌خواهند قبل از خرید، جواهر مورد نظر خود را حضوری در فروشگاه ببینند و زمان دلخواه خود را رزرو کنند‌.

بخش اول: و اینگونه بود که برندبوک علاقبند خلق گردید …

علاقبند یک برند بزرگ است، پس اینکه چطور در انظار عمومی دیده شود، اهمیت دارد! بنابراین برند بوک باید خلق می‌شد تا هم ما و هم علاقبند بدانیم که علاقبند باید چطور دیده شود؟ قرار است با چه فونتی حرف‌هایش را بزند و لوگویش را چطور به همه نشان دهد؟ طرح زدیم، ادیت کردیم و در آخر، یک طرح کلاسیک خلق کردیم.

بخش دوم: نمونه طراحی وایرفریم علاقبند

ترسیم و نقشه راه مهم‌ترین کاریست که در ابتدای انجام یک طرح بزرگ باید انجام شود. تصاویری از وایرفریم‌های طراحی شده در اینجا قرار داده شده است.

بخش سوم: طرحی برای لاکچری پسندان

علاقبند یک فروشگاه لاکچری برای فروش جواهرآلات اصیلی است که طراحی ظریفی داشته و با هنرمندی تمام ساخته شده‌اند. بنابراین، سایت هم باید به گونه‌ای طراحی شود که با حس و حال فروشگاه فیزیکی همخوانی داشته باشد.

بخش چهارم: پیاده‌‍سازی افسانه علاقبند

سایت علاقبند یک طرح کاملا اختصاصی داشت، و به همین دلیل فرآیند پیاده‌سازی آن کمی زمانبر بود. اما در نهایت، خروجی کار طوری به دل همه ما نشست که اگر همین الان، سایت را جلوی برنامه نویس فرانت اند و بک اندش باز کنیم، محال است عبارت ” به به چه سایتی شده! خداییش خیلی قشنگ شد! ” رو نشنویم.

بخش پنجم: افسانه علاقبند منتشر می‌شود.

فرآیند ورود اطلاعات علاقبند زمانبر بود. سایت به عکس‌های تخصصی نیاز داشت و آماده‌سازی عکس‌ها برای گذاشتن در سایت، آماده کردن مطالب و…، زمان زیادی برد. اما در نهایت، سایت با دیتای اولیه روی دامین اصلی قرار گرفت.

اگر به دنبال یک فروشگاه لاکچری برای فروش جواهرآلات میگردید، حتما سری به علاقبند بزنید :

افسانه‌ها سینه به سینه و گوش به گوش منتقل می‌شوند

یک افسانه هیچوقت تمام نمی‌شود.

سینه به سینه منتقل می‌شود. گوش به گوش آوازه‌اش می‌پیچد و دست به دست، داستانش منتشر می‌شود…

www
تمایل به مشاهده سایر پروژه های لابراتوار رسانه دارید؟
Vector
اگر پروژه ای مشابه این پروژه نیاز دارید، از تجربه ما کمک بگیرید.

Subscribe for free resources and news updates.