شرکت مواد غذایی وینیدیت

پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی

پروژه وینیدیت

VINIDIT PROJECT

« Vinidit » همان « we need it »  است.

یک اسم خلاقانه برای یک کسب و کار خلاقانه.

برند وینیدیت برای فروش محصولات خود نیاز به یک فروشگاه اینترنتی داشت. به همین خاطر هم برای طراحی یک فروشگاه خلاقانه به لابراتوآر رسانه مراجعه کرد.

چالشی که : We need it » to be solved »

اقلامی که وینیدیت برای فروش در نظر داشت، کمی تا قسمتی ناهمگون بود! آنقدری که نمی شد تمامی آنها را در یک فروشگاه به فروش برساند. برای مثال :

  • قهوه، شکلات و انواع دم افزارهای گوناگون
  • آب معدنی
  • غذای دام و طیور
  • شیرآلات

فروشگاه های خرده فروشی زیادی وجود دارند که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را میتوان در آنها پیدا کرد! اما ویدیندیت نمی توانست یک خرده فروشی آنلاین راه اندازی کند، چون گپ های بزرگی بین تنوع محصولاتی که ارائه میکرد، وجود داشت. پس باید به سراغ یک فروشگاه اختصاصی می رفت …

ما پیشنهاد کردیم که وینیدیت محصولاتش را از هم جدا کند و آنها را در فروشگاه های متفاوتی به فروش برساند. برای راحتی کار هم میتوان تمامی این فروشگاه ها را بر روی یک پنل پیاده سازی کرد، به این معنی که تمامی فروشگاه ها از طریق یک پنل قابل مدیریت هستند که وینیدیت هم با آن موافق بود.

« The Solution that « we need it

We need it to be designed & We need it to be developed

قرار بر این شد که کار اول رو با طراحی یک فروشگاه برای فروش قهوه، شکلات و سایر خوراکی های خوشمزه و خواستنی شروع کنیم.

کلی وسواس به خرج دادیم، یه عالمه سایت های فروش قهوه رو به عنوان نمونه نگاه کردیم و نشستیم برای هم فکری کردیم تا بالاخره به یک طرح وینیدیت – پسند و کاربر- پسند رسیدیم.

گاهی اوقات پیاده سازی پروژه هایی که کاستومایز هستند دچار چالش هایی میشوند که پیدا کردن راه حلی برای آنها زمانبر است. مثل منوی وینیدیت که پیاده سازی آن با یک یوایکس خوب کار نسبتا دشواری بود و کدهای آن برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن چندین بار ریوایز شد. در نهایت وینیدیت تکمیل و تحویل داده شد.

www
اگر به دنبال یک فروشگاه خلاقانه برای فروش انواع مختلف محصولات میگردید، حتما سری به وینیدیت بزنید
Vector
اگر پروژه ای مشابه این پروژه نیاز دارید، از تجربه ما کمک بگیرید و سفارش دهید.

Subscribe for free resources and news updates.