طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن شرکت خدماتی کاردو

طراحی سایت - طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن شرکت خدماتی کاردو

KARDO PROJECT

برای راه اندازی یک استارت آپ کارهای زیادی باید انجام شود. مشخص کردن طرح کلی به همراه جزئیات مهم آن، برندینگ، جذب مخاطب‌های اولیه و…، همه باید به نوبت انجام شوند! انجام همه این کارها به زمان زیادی نیاز دارد که در صورت عدم مدیریت، می‌تواند روی بازگشت سرمایه و موفقیت آمیز بودن طرح اثرات مخربی برجای بگذارد.

راه حل :
یکی از راه حل‌های موفقیت یک پروژه، استفاده از محصولات قابل customize است. محصولاتی که هسته اصلی آن‌ها از پیش ساخته شده و با توجه به نیاز مشتریان می‌توان آن‌ها را تغییر داده و کاملا به شکل دلخواه در آورد.

اندر باب کاردو : ماهیت کاردو در یک نگاه
کاردو چیست ؟ کاردو یک استارت آپ است که در آن افراد می‌توانند یک درخواست برای خدمات نظافتی با ذکر همه جزئیات لازم (نظیر حجم کاری که باید انجام شود، آدرس، زمان مورد نیاز و…) را در یک اپلیکیشن ثبت کرده و سپس برای خدمت گزارانی که واجد شرایط هستند، در اپلیکیشن دوم درخواست ارسال می‌شود.

لابراتوآر رسانه باید چه کاری برای کاردو انجام میداد ؟

وظیفه ما این بود که همه چیز را از ابتدا خلق کنیم. از لوگو و تعیین رنگ سازمانی گرفته تا پیاده‌سازی نهایی هر دو اپلیکیشن. با کلی جلسه بالاخره توانستیم مراحل زیر را انجام دهیم:

یک … دو … کاردو !
نام و لوگو 

« کار » و « بدو » را که به هم چسباندیم، ( با حذف ب و سکون ر ) کاردو به وجود آمد. برای کاردو یک لوگوی ساده و مینیمال طراحی کردیم و انواع و اقسام رنگ‌ها را روی آن امتحان کردیم تا در آخر به یک نارنجی نیمه جیغ رسیدیم. رنگ دوم برند کاردو را هم یک آبی کمرنگ ملیح انتخاب کردیم تا از شدت جیغیِ نارنجی در چشمان مخاطب بکاهد.

شعار

برای کاردو یک اسلوگان انتخاب کردیم: Your Digital Butler. راستش از آن باتلرهای انگلیسی با کت فراک دراز مشکی و سرافراشته مدنظرمان بود!

کاراکتر 

برای کاردو یک عالمه کاراکتر طراحی کردیم. ولی در آخر ۴ کاراکتر اصلی انتخاب شد که از آن‌ها در لندینگ پیج جذب نیروی کاردو استفاده کردیم.

 

طراحی فلسفه وجودی کاردو
از قدیم گفته اند زمان طلاست! اما در دنیای مجازی، زمان از طلا هم با ارزش‌تر است. چرا که هر چه زودتر عمل کنی، در نهایت به جای طلا، معدن طلا را پیدا خواهی کرد.
به کاردو پیشنهاد کردیم که از اپلیکیشن خدماتی پیش ساخته لابراتوآر رسانه استفاده کند. بنابراین علاوه بر هزینه، زمان کمتری صرف پیاده‌سازی آن شد. ابتدا روی سناریو تک تک مراحل ثبت درخواست توسط تقاضادهندگان و دریافت درخواست توسط خدمت گزاران به توافق رسیدیم. براساس سناریو وایرفریم کشیدیم و بعد از تصویب آن، به سراغ طراحی گرافیکی هر دو اپلیکیشن رفتیم.
طرح که تصویب شد، به سراغ سفارشی‌سازی اپلیکیشن خدماتی لابراتوار رسانه رفتیم و بعد از پیاده‌سازی، نتیجه کار برای استفاده، به صاحبان کاردو تحویل داده شد.

صفحه‌ای برای فرود کاردویی‌ها
کاردو به یک لندینگ پیج نیاز داشت تا بتواند در مدتی که اپلیکیشن‌ها در دست پیاده‌سازی هستند، مخاطب جذب کند. درواقع، این استارت آپ برای اینکه بتواند خدمتگزاران مخاطب خود را پیدا کند، به یک ابزار مناسب نیاز داشت. با استفاده از کاراکترهای خلق شده و متن‌های کوتاه انگیزشی، ابزاری برای ثبت درخواست خدمتگزاران درست کردیم.

اگر به دنبال یک لندینگ پیج جذاب و پر از خلاقیت و حرکت برای کسب و کارتان می گردید، حتما سری به کاردو بزنید :
www
تمایل به مشاهده سایر پروژه های لابراتوار رسانه دارید؟
Vector
اگر پروژه ای مشابه این پروژه نیاز دارید، از تجربه ما کمک بگیرید.

Subscribe for free resources and news updates.