یکی از سریع ترین روش ها در افزایش آگاهی از برند

لابراتوار رسانه فقط خدمات تبلیغات بنری ارائه نمی‌دهد. ما به شما یک راهکار کامل پیشنهاد می‌دهیم و این امر بازدهی کمپین تبلیغات کلیکی شما را بیش تر می‌کند.

تبلیغات بنری

BANNER ADVERTISING

تبلیغات بنری نوعی از تبلیغات است که در آن شما می توانید با طراحی بنر و قرار دادن در سایت های پربازدید، بازدید کننده های سایت خود را به سرعت افزایش دهید.

تبلیغات کلیکی نوعی از تبلیغات بنری است که درآن شما فقط به ازای کلیک هزینه خواهید کرد

  • یکی از سریع ترین روش های افزایش بازدید است

  • شما فقط به ازای تعداد کلیک پرداخت خواهید کرد

  • حتی اگر فرد بازدید کننده روی بنر شما کلیک نکند، آن را می بینید و آگاهی برند افزایش می یابد.

چرا تبلیغات بنری؟

چرا لابراتوآر رسانه

?WHY RSANEHLAB

آژانس ما فقط خدمات تبلیغات بنری ارائه نمی دهد. ما به شما یک راهکار کامل پیشنهاد می دهیم و این امر بازدهی کمپین تبلیغات کلیکی شما را بیش تر می کند. کلیک های دریافتی شما نباید صرفا به یک بازدید ختم شود و فرد بعد از آن از سایت شما خارج شود. ارزش واقعی در چنین حالتی ایجاد می شود. خرج کردن تمام بودجه خود روی تبلیغات کلیکی مانند خریدن اتومبیل بدون بنزین است. بودجه خود را به گونه ای روی ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ هزینه کنید که بیش ترین بازگشت سرمایه را داشته باشید. حضور به صورت یکپارچه و منسجم در کانال های مختلف ارتباطی است که حس اعتماد را در مشتری به وجود می آورد.

با توجه به رابطه ما با رسانه های تبلیغاتی مختلف. ما میتوانیم تبلیغات بنری شما را با نرخ پایین تری انجام داده و در نهایت هزینه های شما را کاهش دهیم

تجربه ما در این حوزه، تاثیرگذاری تبلیغات و بازدهی سرمایه گذاری شما را بالا می برد.

فرمول موفقیت لابراتوار رسانه در تبلیغات بنری چیست؟

HOW DO WE HELP YOU

لابراتوار رسانه با انجام مراحل زیر به شما کمک می کند با توجه به اهداف و بودجه خود، بهینه ترین برنامه را طراحی و اجرا کنید

با توجه به مخاطب شما و اهدافی که دارید بهترین رسانه ها را انتخاب می کنیم و مطمئن می شویم که بودجه شما در بهینه ترین حالت صرف شده است.

بنری جذاب برای شما طراحی می کنیم که حتی اگر فرد روی آن کلیک نکند تصویر و حس خوبی از برند شما به او القا شود. با توجه به نیاز شما از بنرهای ثابت، انیمیشن دار یا تعاملی استفاده می کنیم.

ما تبلیغات شما را به صورت هماهنگ و با زمان بندی مشخصص در شبکه های تبلیغاتی منتشر میکنیم و بر اجرای صحیح تبلیغات نظارت میکنیم.

ما متخصص تحلیل دیتا و حوزه دیجیتال هستیم. با استفاده از ابزارهای تخصصی به طور کامل کمپین شما را زیر نظر می گیریم و تحلیل می کنیم. اجرای کمپین بدون تحلیل دقیق و اصولی، باعث بازدهی و نرخ بازگشت سرمایه پایین می شود و شما را از بینش و درک حاصل از آن محروم می کند، بینشی که برای آینده کسب وکارتان بسیار مفید است.

لابراتوآر رسانه
دیجیتال مارکتینگ

اگر میخواهید تبلیغات بنری خود را آغاز نمایید

تبلیغات کلیکی

برای اینکه در این زمینه بیشتر بدانید

تبلیغات بنری یکی از قدیمیترین و پر بازدید ترین انواع تبلیغاتن است ولی به راستی به تنهایی برای تبدیل بینندگان به مشتری های وفادار کافی نیست .
برای اینکه بتوانید از تبلیغات بنری خود حداکثر نتیجه لازم را کسب نمایید باید برنامه و فرمول جامعی برای تبلیغات خود داشته باشید
ما برای ساخت فرمول اختصاصی کسب و کار شما در کنار شما هستیم

آیا استفاده از تبلیغات بنری برای موفقیت کسب و کار کافی است ؟

تبلیغات بنری ارزان

شما در کدام دسته قرار دارید؟

راهکارها

SOLUTIONS
بازاریابی اینترنتی

من یک ایده استارت آپی در سر دارم

می‌خواهم با تعیین و شناخت دقیق مخاطب هدف، تدوین استراتژی موثر و استفاده قدرتمند از ابزارهای دیجیتال، وارد بازار شوم.

دیجیتال برندینگ

من صاحب یک کسب و کار آنلاین هستم

برای تبلیغات و بازاریابی به یک تیم حرفه‌ای و باتجربه نیاز دارم و می‌خواهم سهم کسب‌و‌کار خودم از فضای آنلاین را گسترش دهم.

دیجیتال مارکتینگ

من صاحب یک کسب و کار سنتی هستم

قصد دارم به فضای آنلاین وارد شوم و از ظرفیت‌های آن مانند سایت، فروشگاه اینترنتی و تبلیغات شبکه های اجتماعی استفاده کنم.