یکی از سریع‌ترین روش‌ها در افزایش آگاهی از برند

لابراتوار رسانه فقط خدمات تبلیغات بنری ارائه نمی‌دهد. ما به شما یک راهکار کامل پیشنهاد می‌دهیم و این امر بازدهی کمپین تبلیغات کلیکی شما را بیشتر می‌کند.

تبلیغات بنری

BANNER ADVERTISING

تبلیغات بنری یکی از انواع تبلیغات است که در آن می‌توانید با طراحی بنر و قرار دادن آن در سایت‌های پربازدید، بازدید کنندگان سایت خود را به سرعت و در مدت زمان کوتاهی افزایش دهید.

تبلیغات کلیکی نوعی از تبلیغات بنری است که در آن شما فقط به ازای کلیک هزینه خواهید کرد.

  • یکی از سریع ترین روش های افزایش بازدید است

  • شما فقط به ازای تعداد کلیک پرداخت خواهید کرد

  • حتی اگر فرد بازدید کننده روی بنر شما کلیک نکند، آن را می بینید و آگاهی برند افزایش می یابد.

چرا تبلیغات بنری؟

چرا لابراتوآر رسانه

?WHY RSANEHLAB

آژانس ما فقط خدمات تبلیغات بنری ارائه نمی‌دهد. ما به شما یک راهکار کامل پیشنهاد می‌دهیم تا بازدهی کمپین تبلیغات کلیکی شما بیشتر شود. کلیک‌های دریافتی شما نباید صرفا به یک بازدید ختم شده و فرد پس از آن از سایت شما خارج شود. چرا که ارزش واقعی در چنین حالتی ایجاد می‌شود. هزینه کردن همه بودجه خود روی تبلیغات کلیکی، مانند خرید اتومبیل بدون بنزین است. بنابراین بودجه خود را به گونه‌ای روی ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ هزینه کنید که بیشترین بازگشت سرمایه را داشته باشید. بد نیست بدانید حضور یکپارچه و منسجم در کانال‌های مختلف ارتباطی، حس اعتماد را در مشتری به وجود می آورد.

با توجه به رابطه ما با رسانه‌های تبلیغاتی مختلف، میتوانیم تبلیغات بنری شما را با نرخ پایین‌تری انجام داده و در نهایت هزینه‌های شما را کاهش دهیم.

تجربه ما در این حوزه، تاثیرگذاری تبلیغات و بازدهی سرمایه گذاری شما را بالا خواهد برد.

فرمول موفقیت لابراتوار رسانه در تبلیغات بنری چیست؟

HOW DO WE HELP YOU

لابراتوار رسانه با انجام مراحل زیر به شما کمک می‌کند بهینه‌ترین برنامه را با توجه به اهداف و بودجه خود طراحی و اجرا کنید.

با توجه به نوع مخاطب شما و اهداف‌تان، بهترین رسانه‌ها را انتخاب می‌کنیم تا اطمینان داشته باشیم بودجه شما در بهینه‌ترین حالت صرف شده است.

بنری جذاب برای شما طراحی می‌کنیم. بنابراین حتی اگر فرد روی آن کلیک نکند تصویر و حس خوبی از برند شما به او القا شود. با توجه به نیاز شما از بنرهای ثابت، انیمیشن دار یا تعاملی استفاده خواهیم کرد.

ما تبلیغات شما را به صورت هماهنگ و با زمان بندی مشخص در شبکه‌های تبلیغاتی منتشر می‌کنیم و بر اجرای صحیح تبلیغات نظارت خواهیم کرد.

ما متخصص تحلیل دیتا و حوزه دیجیتال هستیم. با استفاده از ابزارهای تخصصی به طور کامل کمپین شما را زیر نظر گرفته و تحلیل می‌کنیم. اجرای کمپین بدون تحلیل دقیق و اصولی، باعث بازدهی و نرخ بازگشت سرمایه پایین می‌شود. به این ترتیب شما را از بینش و درک حاصل از آن محروم خواهد کرد. بینشی که برای آینده کسب وکارتان بسیار مفید است.

لابراتوآر رسانه
دیجیتال مارکتینگ

اگر میخواهید تبلیغات بنری خود را آغاز نمایید

تبلیغات کلیکی

برای اینکه در این زمینه بیشتر بدانید

درباره تبلیغات بنری بیشتر بدانید

LAST BANNER ADVERTISING ARTICLES
cpc
چطور هزینه به ازای هر کلیک cpc را کاهش دهیم 1350 500 موعود توکلی

چطور هزینه به ازای هر کلیک cpc را کاهش دهیم

هزینه به ازای هر کلیک (CPC) در PPC به چه معنیست؟ پرداخت هزینه به ازای هر کلیک (Cost Per Click که مخفف آنCPC  می باشد) هزینه ای است که در کمپین های تبلیغاتی، به ازای هر کلیک پرداخت میکنید. شمادر این مقاله یاد میگیرید که: CPC دقیقا چیست چرا CPCبرای شما و کمپین های PPC…

ادامه مطلب

تبلیغات بنری یکی از قدیمی‌ترین و پربازدیدترین انواع تبلیغات است. اما به تنهایی برای تبدیل بینندگان به مشتری‌های وفادار کافی نخواهد بود.
برای اینکه بتوانید از تبلیغات بنری خود حداکثر نتیجه لازم را کسب کنید، باید برنامه و فرمول جامعی برای تبلیغات خود داشته باشید.
ما برای ساخت فرمول اختصاصی کسب و کار شما کنارتان هستیم.

آیا استفاده از تبلیغات بنری برای موفقیت کسب و کار کافی است ؟

تبلیغات بنری ارزان

شما در کدام دسته قرار دارید؟

راهکارها

SOLUTIONS
بازاریابی اینترنتی

من یک ایده استارت آپی در سر دارم

می‌خواهم با تعیین و شناخت دقیق مخاطب هدف، تدوین استراتژی موثر و استفاده قدرتمند از ابزارهای دیجیتال، وارد بازار شوم.

دیجیتال برندینگ

من صاحب یک کسب و کار آنلاین هستم

برای تبلیغات و بازاریابی به یک تیم حرفه‌ای و باتجربه نیاز دارم و می‌خواهم سهم کسب‌و‌کار خودم از فضای آنلاین را گسترش دهم.

دیجیتال مارکتینگ

من صاحب یک کسب و کار سنتی هستم

قصد دارم به فضای آنلاین وارد شوم و از ظرفیت‌های آن نظیر سایت، فروشگاه اینترنتی و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی استفاده کنم.

Subscribe for free resources and news updates.