طراحی وب سایت فروشگاهی وینیدیت

“کیش سیلور پالم” بعنوان واحد تجارت الکترونیک گروه صنعتی بازرگانی ایلوکاوات با بیش از ۳۰ سال پشتوانه مدیران ارشد خود و بهره گیری از نیروهای جوان ، متخصص و کارآمد ، در سال ۱۳۹۴ با برند تجاری ViNiDiT یا همان We Need iT! فعالیت خود را در عرصه فروش محصولات بصورت مستقیم به مصرف کنندگان با قیمت و شرایط قابل رقابت آغاز نمود.
رسانه لب اقدام به طراحی وب سایت فروشگاهی این شرکت نموده است . این سایت دارای ویژگی هایی نظیر نماد الکترونیکی ، مقایسه ی محصولات و پرداخت اینترنتی می باشد. رابط کاربری این سایت بسیار ساده و با توجه به محصولات طراحی شده. همچنین تجربه کاربری سایت (UX) روش خرید بسیار راحتی در اختیار مشتری قرار داده و مشتری می تواند دقیقا کالای مورد نظر خود را پیدا کند و سفارش دهد. برای مشاهده ی بیشتر ویژگی ها و نوع طراحی قالب و ساختار آن ، به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید .

یافتن یک اینفلوئنسر مناسب که بتواند پیام شما را به مخاطبان مورد نظرتان منتقل کند در درجه اول اهمیت قرار دارد. مخاطبان اینفلوئنسر باید شامل جامعه هدف کسب و کار شما نیز بوده و یا قابلیت تبدیل شدن به مشتریان بالقوه شما را داشته باشند.

یک اینفلوئنسر برای نمایش تبلیغات یک کسب و کار، ابتدا باید آن کسب و کار را شناخته و تبلیغ را با لحن معمول خود ایجاد کند تا اعتماد لازم را در مخاطبانش ایجاد کند.

Subscribe for free resources and news updates.