ما می‌خواهیم در این صفحه فرمول موفقیت شما در فضای آنلاین را ترسیم کنیم .

راه حل استارت آپ ها

STARTUPS

اگر برای حل یک نیاز یا مشکل جدید کسب و کاری راه اندازی کرده اید ولی هنوز از موفقیت کسب و کار خود و درستی راهکار ارائه شده مطمئن نیستید، قطعا شما یک کار آفرین و صاحب یک استارت آپ هستید.
اگر به مشکلات کسب و کار جدید و نوپای خود می اندیشید تا انتهای صفحه با ما همراه باشید!
ضرر نخواهید کرد…

مشکل کار شرکت من در کسب و کار جدید و نوپایم کجاست؟

PROBLEMS YOU MAY FACE IN YOUR STARTUP
ناپ کامرس

1- زمان بندی ورود به بازار

۹۰ درصد استارتاپ ها هرگز رنگ سود آوری را نخواهند دید. ما معتقدیم مهمترین اصل برای هر استارت آپ، زمان ورود به بازار است. تعیین این زمان با توجه به نیاز بازار یکی از مهم ترین نکات است. چه بسیارند استارت آپ های موفقی که نمونه های مشابه آن ها در زمان نادرست شکست خورده اند. تعیین این زمان کار پیچیده و بسیار ظریفی است. معمولا صاحبان و طراحان یک ایده به علت درگیر شدن بیش از حد با ایده، از نظر ذی نفعان اصلی استارت آپ که همان مردم عادی هستند آگاهی ندارند و نمی تواند خود را در جایگاه یک فرد عادی قرار دهد.

2- تمرکز بیش از حد روی توسعه محصول

یکی دیگر از آفت های راه اندازی یک کسب و کار استارت آپی تمرکز صاحبان روی تولید یک محصول بی نقص و کامل است . شاید تعجب کنید ولی ما به چشم شکست بسیاری از استارت آپ ها با یک محصول کامل و بی عیب و نقص را دیده ایم. پس مشکل چیست؟ محصول بیش از حد حرفه ای برای مشتریان گیج کننده است . محصول یک استارت آپ در شروع باید بسیار ساده باشد و با نیاز مشتری رشد نماید . اینستاگرام یکی از بهترین نمونه هاست . در بدو ورود تنها امکان برنامه آپلود کردن عکس بود و تمام !! باید بقیه تمرکز فقط بر روی توسعه بازار متمرکز شود . به طور استراتژی محصول حداقلی در بازار حداکثری بهترین روش رشد یک ایده است

طراحی فروشگاه اینترنتی
ناپ کامرس چیست

3- تامین سرمایه

سرمایه مانند خون در رگ استارت آپ عمل میکند . یکی از دغدغه های مهم در بدو شروع کسب و کار نوین جذب سرمایه است . اکثر افراد درک صحیحی از فرآیند های نوین جذب سرمایه و مدل های رشد استارت آپ نداشته و بنابراین در میانه راه با کمبود شدید منابع مالی مواجه میگردند . جذب سرمایه فرآیندی تخصصی و پیچیده است که نیازمند توجه جدی است

راه حل لابراتوار رسانه
برای حل مشکل شما چیست ؟

ما برای کسب و کار شما راهکار جامع زیر را پیشنهاد میدهیم.
این راهکار همه جانبه خیال شما را از هر جهت برای حضور در دنیای آنلاین راحت میکند. این راهکار مانند لباسی است که اختصاصا برای شما ایجاد میگردد.

افزایش آگاهی برند، افزایش وفاداری مشتری، جایگاه سازی، افزایش نرخ تبدیل

یکی از تفاوتهای اصلی استارت آپها با سایر کسب و کار ها عدم شناخت بازار در بدو شروع کسب و کار است . بنابراین تعیین استراتژی go to market برای این کسب و کارها ضروری است .

در واقع استراتژی go-to-market یک اکشن پلن است که روش دسترسی به مشتریان یک کسب و کار جدید را تعریف و مزایای رقابتی آن را مشخص مینماید .هدف از طراحی این استراتژی ترسیم نقشه راه رساندن محصول و خدمات به مشتری نهایی است .

Go to market

برای تهیه یک استراتژی ورود به بازار، موارد زیر رابه دقت تحلیل میکنیم :

  1. تقسیم بندی مشتریان: ما به دنبال پیدا کردن مشتریان بالقوه برای این کسب و کار هستیم
  2. ویژگی های کلیدی مشتریان: ما به دنبال تعریف یک شاخص برای شناخت مشتریان کسب و کار شما هستیم
  3. تعریف ارزش های افزوده برای مشتریان
  4. تحلیل رقبا: برای ورود به بازار به برسی رقبا و سایر موارد میپردازیم
  5. کانال های فروش: ما به دنبال پیدا کردن بهترین کانال ها برای رسدین به مخاطبان بالقوه هستیم
  6. پیش بینی مالی: ما به دنبال برآورد هزینه های شما برای رسیدن به هدفتان هستیم

با توجه به ارزش افزوده شما و تقسیم بندی مشتریان هویت برند و استارت آپ شما را تعریف میکنیم و فرآیند برندینگ شما را آغاز میکنیم.
ما با دریافت نقشه و اجزاء استراتژی کسب و کارتان، شناخت بازار، منابع و قابلیت ها، هویت برندی منحصر به فرد و قابل انتقال برای شما تعریف می کنیم و همه اجزای آن را با دقت بررسی می کنیم تا مثل ساعت، دقیق کار کند.

دیجیتال برندینگ

General-Business-Analysis

هویت بصری برند

برند شما چه ویژگی هایی دارد؟ مردانه و هیکلی است یا زنانه و ظریف؟ بازیگوش است یا جدی؟ خرگوش است یا لاک پشت؟ آیا ویژگی های شما در همه اجزا دیده می شود؟

Brand-strategy

هویت کلامی برند

داستان برند شما چیست؟ لحن برند شما چگونه است؟ پیام شما چیست؟

Brand-identity

استراتژی برند

وقتی مشتری نام برند شما را می شنود چه چیزی در ذهنش مجسم می شود؟ می خواهید چه چیزی مجسم شود؟ آیا مشتری تفاوت شما با رقبا را درک کرده است؟ آیا شخصیت برند شما رد همه اجزا دیده می شود؟

Identity-Brand

تحلیل کلی کسب و کار

وضعیت کنونی بازار برند شما چگونه است؟ آینده بازار چگونه است؟ مزیت رقابتی شما چیست؟ مخاطبان شما چه ویژگی هایی دارند؟ کدام بخش مخاطبان را می خواهید هدف قرار دهید؟

ما برای شما یک کمپین دیجیتال یکپارچه و خلاقانه طراحی می کنیم و مطمئن می شویم که پیام برند شما به صورت دقیق و موثر به مخاطب هدف برند برسد. در مرحله بعدی برای افزایش ارتباط با مخاطب و تبدیل شدن به مشتری وفادار تلاش می کنیم و فروش کسب و کار شما را افزایش می دهیم.

دیجیتال مارکتینگ

ما چگونه کمپین شما را اجرا میکنیم؟

HOW WE RUN CAMPAIGNS

اکثر استارت آپ ها قبل از شروع به کار احتیاج به یک نمونه گرافیکی از مراحل ارائه سرویس توسط اپلیکیشن دارند. این نمونه گرافیکی در افزایش فهم مشترک تیم از محصول و درک دیگر ذینفعاتن از خروجی نهایی کار تاثیر بسزای دارد در برخی از مراحل جذب سرمایه و فرآیند جذب نیروی انسانی نیز وجود یک نمونه گرافیکی موثر واقع می شود. با استفاده از ابزارهای گوناگون مانند ADOBE XD امکان ایجاد نویگیشن و فرآیند بر روی طرح های گرافیکی و نزدیک کردن آن به یک نمونه اولیه فراهم می گردد.
(برای باز کردن لینک زیر از آی پی خارج از ایران استفاده کنید)

طراحی MVP: ارائه یک محصول حداقلی در شروع کار استارت آپ. امکان سنجش چالش ها و بازخورد مخاطبان جهت برنامه ریزی های آتی را فراهم خواهد نمود. یکی از ریسک های توسعه یک محصول کامل، طولانی شدن فرآیند توسعه محصول است. تولید یک محصول حداقلی این ریسک را به حداقل میرساند و امکان ورود سریع و به موقع شما به بازار را فراهم می کند.

توسعه اپلیکیشن و وب سایت : تیم حرفه ای لابراتوار رسانه در نهایت آماده توسعه محصول شما و حتی انتقال دانش آن به تیم توسعه شماست.

آیا دوست دارید وب سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود؟کاربرانی که به دنبال شما هستند چه کلماتی را جستجو میکنند ؟ نرخ بازگشت سرمایه برای هر کلمه چقدر است؟

چگونه محتوای با کیفیت برای من مشتری میسازد ؟ آیا راهی بهتر از تولید محتوا برای افزایش اعتماد مشتریان وجود دارد.

چرا همه کسب و کارهای بزرگ به شبکه های اجتماعی توجه ویژه ای دارند ؟ نرخ باز گشت سرمایه بر روی شبکه های اجتماعی چقدر است ؟

روزانه چند بار ایمیل خود را چک میکنید ؟ چرا با وجود شبکه های اجتماعی بازاریابی ایمیلی هنوز رایج است ؟ آیا من هم باید استفاده کنم ؟

سریع ترین راه دیده شدن وب سایت شما چیست ؟ تبلیغات گوگل چقدر به فروش شما کمک خواهد کرد ؟

چرا مردم در شبکه های اجتماعی افراد مشهور را دنبال میکنند؟ این افراد چقدر در ترغیب مشتریان به خرید محصولات شما تاثیر گذارند؟

بازدیدکنندگان شما چه کسانی هستند؟ از کجا آمده اند و به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟ چه چیزی آن ها را به واکنش وا می دارد؟ چه محتوایی تعامل بیشتری گرفته است؟ این اطلاعات از آنالیز سایت، شبکه های اجتماعی و سرویس ایمیل شما کشف می شود..

برای بیش تر دیده شدن پست هایم چه کنم؟ چگونه مطمئن شوم که تبلیغات دقیقا به مخاطب هدفم می رسد؟ چگونه مخاطبان را به لید و سپس به مشتری تبدیل کنم؟

ارتباط با لابراتوآر رسانه

  • آدرس : بلوار نلسون ماندلا، کوچه عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، واحد ۵

  • تلفن: ۴۲۸۵۳۳۳۳ – ۰۲۱ (خط ویژه)

  • ایمیل: info [at] resanehlab.com

پیام شما می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد

Subscribe for free resources and news updates.