ما در این صفحه میخواهیم فرمول موفقیت شما را در فضای آنلاین ترسیم کنیم .

کسب و کارهای آنلاین

ONLINE BUSINESS

شما یک کسب و کار آنلاین دارید اگر : فروش محصولات یا خدمات شما بدون اینترنت امکان پذیر نیست. مثل اکثر فروشگاهای اینترنتی مثل فروشگاه دیجی کالا و..

 اگر به گسترش کسب و کار خود در فضای مجازی می‌اندیشید یا حتی در این حوزه فعالیت کرده اید اکیدا توصیه مکنیم تا پایان این صفحه با ما همراه باشید!
ضرر نخواهید کرد… 

مشکل کار شرکت من در فضای آنلاین کجاست؟

PROBLEMS YOU MAY FACE IN YOUR BUSINES

به تجربه ۱۵ سال اجرا و مشاوره پروژه های دیجیتال اغلب شرکت ها با یکی از مشکلات زیر روبر هستند

1- عدم شناخت کافی نسبت به فضاهای ارتباطی و تبلیغاتی آنلاین
اکثر صاحبان فروشگاهای اینترنتی مخاطب خود را به خوبی می شناسند ولی نمیدانند که برای رسیدن به این مخاطبان باید از چه فضاهای تبلیغاتی استفاده کنند. بنا بر این استفاده از فضای تبلیغاتی نادرست (مانند سایت ورزش ۳ برای لباس زنانه ) میتواند تمام سرمایه تبلیغاتی شما را به هدر دهد. متاسفانه در فضای بازار ایران اطلاعات دقیقی از جنس مخاطب در هر رسانه در دست نیست و این باعث سردرگمی تبلیغ دهندگان می شود

2- استفاده نادرست از فضای تبلیغاتی آفلاین
امروزه بسیاری از کسب و کار های آنلاین بر خلاف ذات خود و به پیروی از غول های فروش اینترنتی اقدام به تبلیغات پر هزینه در فضای آفلاین می نمایند. هرچند استفاده از این فضا ها برای کسب و کارهای بزرگ نقش تثبیت کننده دارد ولی برای کسب و کارهای آنلاین کوچکتر فایده ای جز هدر دادن پول ندارد. به طور کلی کشاندن مشتری از فضای آفلاین به فضای آنلاین بسیار مشکل و پر هزینه است و استفاده از کمپین های هشمند آنلاین تا چند ده برابر می تواند موثر باشد.

3- عدم استفاده از متخصصین حوزه تبلیغات آنلاین
در بسیاری از موارد صاحبان فروشگاهای اینترنتی به جای تمرکز بر اصل رقابتی کسب و کار خود یعنی زنجیره تامین کالا و خدمات بر مواردی مانند توسعه تیم مارکتینگ تمرکز می کنند. در نتیجه کاهش کیفیت در مزیت های رقابتی اصلی کسب و کار رخ میدهد . پیشنهاد ما تمرکز بر روی حوزه اصلی و سپردن اینگونه امور به شرکت ها و آژانس های دیجیتال است.

راه حل لابراتوار رسانه
برای حل مشکل شما چیست ؟

ما برای کسب و کار شما راهکار جامع زیر را پیشنهاد میدهیم.
این راهکار همه جانبه خیال شما را از هر جهت برای حضور در دنیای آنلاین راحت میکند. این راهکار مانند لباسی است که اختصاصا برای شما ایجاد می گردد.

افزایش آگاهی برند، افزایش وفاداری مشتری، جایگاه سازی، افزایش نرخ تبدیل

با توجه به ارزش افزوده شما و تقسیم بندی مشتریان هویت برند و استارت آپ شما را تعریف می کنیم و فرآیند برندینگ شما را آغاز می کنیم.
ما با دریافت نقشه و اجزاء استراتژی کسب و کارتان، شناخت بازار، منابع و قابلیت ها، هویت برندی منحصر به فرد و قابل انتقال برای شما تعریف می کنیم و همه اجزای آن را با دقت بررسی می کنیم تا مثل ساعت، دقیق کار کند.

دیجیتال برندینگ

General-Business-Analysis

هویت بصری برند

برند شما چه ویژگی هایی دارد؟ مردانه و هیکلی است یا زنانه و ظریف؟ بازیگوش است یا جدی؟
خرگوش است یا لاک پشت؟ آیا ویژگی های شما در همه اجزا دیده می شود؟

Brand-strategy

هویت کلامی برند

داستان برند شما چیست؟
لحن برند شما چگونه است؟
پیام شما چیست؟

Brand-identity

استراتژی برند

وقتی مشتری نام برند شما را می شنود چه چیزی در ذهنش مجسم می شود؟ می خواهید چه چیزی مجسم شود؟ آیا مشتری تفاوت شما با رقبا را درک کرده است؟ آیا شخصیت برند شما رد همه اجزا دیده می شود؟

Identity-Brand

تحلیل کلی کسب و کار

وضعیت کنونی بازار برند شما چگونه است؟ آینده بازار چگونه است؟ مزیت رقابتی شما چیست؟ مخاطبان شما چه ویژگی هایی دارند؟ کدام بخش مخاطبان را می خواهید هدف قرار دهید؟

ما برای شما یک کمپین دیجیتال یکپارچه و خلاقانه طراحی می کنیم و مطمئن می شویم که پیام برند شما به صورت دقیق و موثر به مخاطب هدف برند برسد. در مرحله بعدی برای افزایش ارتباط با مخاطب و تبدیل شدن به مشتری وفادار تلاش می کنیم و فروش کسب و کار شما را افزایش می دهیم.

دیجیتال مارکتینگ

ما چگونه کمپین شما را اجرا میکنیم؟

HOW WE RUN CAMPAIGNS

یک فروشگاه آنلاین چقدر فروش شما را افزایش خواهد داد ؟ داشتن یک وب سایت حرفه ای چقدر در آگاهی برند شما موثر است

آیا دوست دارید وب سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود؟کاربرانی که به دنبال شما هستند چه کلماتی را جستجو میکنند ؟ نرخ بازگشت سرمایه برای هر کلمه چقدر است؟

چگونه محتوای با کیفیت برای من مشتری میسازد ؟ آیا راهی بهتر از تولید محتوا برای افزایش اعتماد مشتریان وجود دارد.

چرا همه کسب و کارهای بزرگ به شبکه های اجتماعی توجه ویژه ای دارند ؟ نرخ باز گشت سرمایه بر روی شبکه های اجتماعی چقدر است ؟

روزانه چند بار ایمیل خود را چک میکنید ؟ چرا با وجود شبکه های اجتماعی بازاریابی ایمیلی هنوز رایج است ؟ آیا من هم باید استفاده کنم ؟

سریع ترین راه دیده شدن وب سایت شما چیست ؟ تبلیغات گوگل چقدر به فروش شما کمک خواهد کرد ؟

چرا مردم در شبکه های اجتماعی افراد مشهور را دنبال میکنند؟ این افراد چقدر در ترغیب مشتریان به خرید محصولات شما تاثیر گذارند؟

بازدیدکنندگان شما چه کسانی هستند؟ از کجا آمده اند و به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟ چه چیزی آن ها را به واکنش وا می دارد؟ چه محتوایی تعامل بیشتری گرفته است؟ این اطلاعات از آنالیز سایت، شبکه های اجتماعی و سرویس ایمیل شما کشف می شود..

برای بیش تر دیده شدن پست هایم چه کنم؟ چگونه مطمئن شوم که تبلیغات دقیقا به مخاطب هدفم می رسد؟ چگونه مخاطبان را به لید و سپس به مشتری تبدیل کنم؟

ارتباط با لابراتوآر رسانه

  • آدرس : تهران ، خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، خیابان ستاری، پلاک ۷۲ ، واحد ا

  • تلفن: ۴۲۸۵۳۳۳۳ – ۰۲۱ (خط ویژه)

  • ایمیل: info [at] resanehlab.com

پیام شما می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد