ما در این صفحه میخواهیم فرمول موفقیت شما را در فضای آنلاین ترسیم کنیم .

کسب و کارهای سنتی

TRADITIONAL BUSINESS

شما یک کسب و کار سنتی دارید اگر :
فروش محصولات یا خدمات شما بدون اینترنت امکان پذیز است. مثل اکثر شرکت ها و تولید کنندگان
اگر به گسترش کسب و کار خود در فضای مجازی می اندیشید یا حتی در این حوزه فعالیت کرده اید اکیدا توصیه مکنیم تا پایان این صفحه با ما همراه باشید ! ضرر نخواهید کرد

مشکل کار شرکت من در فضای آنلاین کجاست؟

PROBLEMS YOU MAY FACE IN YOUR BUSINESS

به تجربه ۱۵ سال اجرا و مشاوره پروژه های دیجیتال اغلب شرکت ها با یکی از مشکلات زیر روبر هستند

1- استراتژی استراتژی استراتژی

بیش از ۹۹ درصد شرکت ها برای فعالیت در فضای آنلاین استراتژی مشخصی ندارند .به دور و بر خود نگاهی بیندازید آیا برای تبلیغات آنلاین خود کتابچه برند و یا سند استراتژیک دارید ؟ با مصاحبه با اکثر مدیران میبینیم که همه آنها ضرورت حضور در فضای آنلاین را درک کرده اند ولی روش مشخص و هدف مشخصی ندارند . اکثرا میگویند میخواهم در تلگرام و اینستاگرام حضور داشته باشم . یعنی ابزار را به جای هدف نشانه رفته اند.! حال آنکه تلگرام و اینستاگرام و وب سایت وسیله رسیدن به هدف شما هستند .

2- استخدام یک نیروی همه فن حریف

متاسفانه اکثر مدیران برا این باورند که موجودی به نام مهندس آی تی یا کامپیوتر همه مشکلات سازمان من در حوزه آی تی را حل خواهد نمود و معجزه خواهد کرد . این باور غلط به خاطر نوظهور بودن فضای کسب و کار آنلاین است . باد بدانید که صنعت آی تی و علی الخصوص حوزه بازاریابی و تبلیغات آنلاین از صد ها زیر شاخه تشکیل شده. گرافیست ها متخصصین تولید محتوا برنامه نویسان رابط کاربری و برنامه نویسان سیستم و متخصصین شبکه های اجتماعی و کارشناسان سئو و متخصصین آنالیز و هزاران تخصص دیگر . بنابراین شما با استخدام یک نفر نمیتوانید تمام این تخصص ها را استخدام نمایید

سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی

3- کار با فریلنسر ها

اکثرا تصمیم گیران یک سازمان به خاطر قیمت ارزان تر ترجیح میدهند با اشخاص همکاری کنند تا شرکت های بزرگ . این یک اشتباه اساسی است . با توجه به اینکه کار در حوزه های دیجیتال مانند طراحی سایت یک کار مستمر و دائمی است و با خرید یک کالا که دفعتا رخ میدهد بسیار متفاوت است . قابل اتکا بودن پیمانکار برای رفع دائمی نیاز ها بسیار حائز اهمیت است . من بارها این جمله را از زبان مدیران شنیده ام که تصمیم به تعویض وب سایت دارم چون طراح سایتم مهاجرت کرده و رفته یا سرش بسیار شلوغه و کار ما را انجام نمیدهد. بنابراین پرداخت هزینه بالاتر و کار با یک شرکت معتبر بهتر از دور ریختن پول هرچند کم است.

راه حل لابراتوار رسانه
برای حل مشکل شما چیست ؟

ما برای کسب و کار شما راهکار جامع زیر را پیشنهاد میدهیم.
این راهکار همه جانبه خیال شما را از هر جهت برای حضور در دنیای آنلاین راحت میکند. این راهکار مانند لباسی است که اختصاصا برای شما ایجاد میگردد.

افزایش آگاهی برند، افزایش وفاداری مشتری، جایگاه سازی، افزایش نرخ تبدیل

توسعه برند با طراحی چشم نواز و لوگوی زیبا تفاوت زیادی دارد. در برندینگ باید تصویری که می خواهید در ذهن مخاطب بسازید کاملا مشخص شود، جذاب باشد و فرد را به بحث درباره آن تشویق کند.
ما با دریافت نقشه و اجزاء استراتژی کسب و کارتان، شناخت بازار، منابع و قابلیت ها، هویت برندی منحصر به فرد و قابل انتقال برای شما تعریف می کنیم و همه اجزای آن را با دقت بررسی می کنیم تا مثل ساعت، دقیق کار کند.

دیجیتال برندینگ

General-Business-Analysis

هویت بصری برند

برند شما چه ویژگی هایی دارد؟ مردانه و هیکلی است یا زنانه و ظریف؟بازیگوش است یا جدی؟
خرگوش است یا لاک پشت؟ آیا ویژگی های شما در همه اجزا دیده می شود؟

Brand-strategy

هویت کلامی برند

داستان برند شما چیست؟
لحن برند شما چگونه است؟
پیام شما چیست؟

Brand-identity

استراتژی برند

وقتی مشتری نام برند شما را می شنود چه چیزی در ذهنش مجسم می شود؟ می خواهید چه چیزی مجسم شود؟ آیا مشتری تفاوت شما با رقبا را درک کرده است؟ آیا شخصیت برند شما رد همه اجزا دیده می شود؟

Identity-Brand

تحلیل کلی کسب و کار

وضعیت کنونی بازار برند شما چگونه است؟ آینده بازار چگونه است؟ مزیت رقابتی شما چیست؟ مخاطبان شما چه ویژگی هایی دارند؟ کدام بخش مخاطبان را می خواهید هدف قرار دهید؟

ما برای شما یک کمپین دیجیتال یکپارچه و خلاقانه طراحی می کنیم و مطمئن می شویم که پیام برند شما به صورت دقیق و موثر به مخاطب هدف برند برسد. در مرحله بعدی برای افزایش ارتباط با مخاطب و تبدیل شدن به مشتری وفادار تلاش می کنیم و فروش کسب و کار شما را افزایش می دهیم.

دیجیتال مارکتینگ

ما چگونه کمپین شما را اجرا میکنیم؟

HOW WE RUN CAMPAIGNS

یک فروشگاه آنلاین چقدر فروش شما را افزایش خواهد داد ؟ داشتن یک وب سایت حرفه ای چقدر در آگاهی برند شما موثر است

آیا دوست دارید وب سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود؟کاربرانی که به دنبال شما هستند چه کلماتی را جستجو میکنند ؟ نرخ بازگشت سرمایه برای هر کلمه چقدر است؟

چگونه محتوای با کیفیت برای من مشتری میسازد ؟ آیا راهی بهتر از تولید محتوا برای افزایش اعتماد مشتریان وجود دارد.

چرا همه کسب و کارهای بزرگ به شبکه های اجتماعی توجه ویژه ای دارند ؟ نرخ باز گشت سرمایه بر روی شبکه های اجتماعی چقدر است ؟

روزانه چند بار ایمیل خود را چک میکنید ؟ چرا با وجود شبکه های اجتماعی بازاریابی ایمیلی هنوز رایج است ؟ آیا من هم باید استفاده کنم ؟

سریع ترین راه دیده شدن وب سایت شما چیست ؟ تبلیغات گوگل چقدر به فروش شما کمک خواهد کرد ؟

چرا مردم در شبکه های اجتماعی افراد مشهور را دنبال میکنند؟ این افراد چقدر در ترغیب مشتریان به خرید محصولات شما تاثیر گذارند؟

بازدیدکنندگان شما چه کسانی هستند؟ از کجا آمده اند و به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟ چه چیزی آن ها را به واکنش وا می دارد؟ چه محتوایی تعامل بیشتری گرفته است؟ این اطلاعات از آنالیز سایت، شبکه های اجتماعی و سرویس ایمیل شما کشف می شود..

برای بیش تر دیده شدن پست هایم چه کنم؟ چگونه مطمئن شوم که تبلیغات دقیقا به مخاطب هدفم می رسد؟ چگونه مخاطبان را به لید و سپس به مشتری تبدیل کنم؟

ارتباط با لابراتوآر رسانه

  • آدرس : بلوار نلسون ماندلا، کوچه عاطفی شرقی، پلاک ۲۸، واحد ۵

  • تلفن: ۴۲۸۵۳۳۳۳ – ۰۲۱ (خط ویژه)

  • ایمیل: info [at] resanehlab.com

پیام شما می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد

Subscribe for free resources and news updates.