ناپ کامرس قوی‌ترین پلتفرم فروشگاهی آنلاین

ناپ کامرس

nopcommerce

ناپ کامرس (nopecommerce) یک پلتفرم فروشگاهی بین‌المللی مناسب برای همه کسب و کارهاست. ناپ کامرس با قابلیت‌های بالای خود به هزاران کسب و کار در سطح جهان، چه در سطح کسب و کارهای کوچک و چه کمپانی‌های بزرگ کمک کرده است. بیزینس‌های کوچک، خرده فروشی‌های آنلاین، کسب و کارهای آنلاین قدیمی و بزرگ یا همه افرادی که می‌خواهند فروش کالاهای فیزیکی و یا دیجیتال در اینترنت داشته باشند می‌توانند از ناپ کامرس برای راه‌اندازی و یا توسعه کسب و کار خود کمک بگیرند.

ویژگیهای ناپ کامرس کدام است؟

NOPCOMMERCE FEATURES
1

اولین پلتفرم بومی‌سازی شده فارسی

  • مطابق شده با قوانین و فرآیندهای مالی ایران
  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی و تاریخ شمسی
  • قابلیت یکپارچه‌سازی با نرم افزارها و سرویس‌های ایرانی نظیر حسابداری و…
  • راهنمای اختصاصی کاربری کامل به زبان فارسی

قابلیت توسعه‌پذیری به صورت مستمر

  • هسته محصول به صورت مداوم توسط تیم ما در حال به‌روزرسانی بوده و این به‌روزرسانی‌ها در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت
  • ماژول‌های متعدد توسعه داده شده برای رفع نیازهای کسب و کار های مختلف.
  • امکان توسعه ماژول‌های اختصاصی و سفارش مشتری در مدت زمان کوتاه.
2
3

سرویس‌های مکمل

  • امکان استفاده از هاستینگ اختصاصی
  • پلن‌های امنیتی متنوع
  • پلن‌های مانیتورینگ و تضمین در دسترس بودن

امکانات ناپ کامرس

KEY FEATURES

طراحی ریسپانسیو

ما در عصر موبایل زندگی می‌کنیم. یک فروشگاه اینترنتی خوب باید قابلیت نمایش مناسب در صفحه نمایش همه دستگاه‌های الکترونیکی نظیر موبایل، تبلت و… را داشته باشد. ناپ کامرس کاملا ریسپانسیو است و اطلاعات و تصاویر فروشگاه شما روی همه دستگاه‌ها متناسب با ابعاد صفحه نمایش همان دستگاه چینش و نمایش داده خواهد شد.
این هماهنگی برای پنل مدیریت فروشگاه هم پیش‌بینی شده و شما با هردستگاه و هر اندازه‌ای از صفحه نمایش می‌توانید فروشگاه خود را مدیریت کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی
smart-search

جزئیات محصول و فیلترینگ پیشرفته

شما قادر خواهید بود تا همه ویژگی‌های محصول شامل تصاویر، موجودی، قیمت، نحوه نمایش و… را در ناپ کامرس تعریف کنید. همچنین می‌توانید تعداد نامحدودی از ویژگی‌های دلخواه برای محصولات ایجاد کنید (نظیر رنگ، سایز یا هر جزییات دیگری که محصولات مشابه را از هم تفکیک می‌کند) تا مشتریان شما بتوانند با توجه به آن‌ها و با کمک قابلیت فیلترینگ قوی ناپ کامرس، محصول مورد نظر خود را یافته و آن را خریداری کنند.
با استفاده از این ویژگی، مشتریان شما می‌توانند به راحتی بین محصولات جستجو کرده و محصول مناسب برای خودشان را از میان هزاران محصول موجود در سایت شما پیدا کنند.
قابلیت امتیازدهی و پرسش و پاسخ در مورد محصولات از دیگر امکاناتی است که به کاربران شما حس اطمینان و رضایت از خرید می‌دهد.

سبد خرید و فرایند پرداخت

ناپ کامرس با ارائه امکانات زیاد برای فرایند خرید و پرداخت، یک خرید آسان را برای مشتریان شما به ارمغان می‌آورد. چرا که مراحل خرید به صورت User Friendly طراحی شده است.
وجود سناریوهای مختلف خرید، نظیر مراحل خرید تک‌صفحه‌ای، خرید به عنوان مهمان، تعریف خدمات انتخابی در حین خرید و موارد دیگر از امکاناتی است که باعث می‌شود به کمک آن بتوانید یک فرآیند خرید استاندارد و در عین حال دلخواه خود داشته باشید.

Your-Deisgn-Here-(Double-Click-To-Edit-)
iPhone-6S-Gold

انعطاف‌پذیری

پلتفرم ناپ کامرس به صورتی طراحی شده که شما بعد از راه‌اندازی فروشگاه با کمترین نیاز به دانش برنامه‌نویسی به سرعت و راحتی بتوانید نظرات و تغییرات خود را اعمال کنید. به عنوان مثال تقریبا تمام متن‌ها و اسامی استفاده شده در وبسایت را می‌توانید در پنل مدیریت تغییر دهید.
همچنین ایمیل‌هایی که سیستم به فراخور شرایط برای مشتریان شما ارسال می‌کند قابلیت ویرایش و سفارشی‌سازی دارند. روش‌های متعدد ایجاد تخفیف مبتنی بر کالا، دسته‌بندی، تاریخ، برند تولیدکننده و… به شما امکان می‌دهد سیاست‌های فروش انعطاف‌پذیری را طراحی کنید.
علاوه‌براین قابلیت تعریف کارت هدیه از مواردی است که در تاثیر بیشتر بازاریابی اینترنتی شما نقش جدی دارند.

دیجیتال مارکتینگ

سفارش یک فروشگاه ناپ کامرسی

اگر به یک فروشگاه ناپ کامرسی بی نظیر احتیاج دارید
دیجیتال مارکتینگ

مشاهده ویژگی های کاملتر پلتفرم ما

به اطلاعات بیشتری در زمینه جزییات ناپ کامرس نیاز دارید؟

Subscribe for free resources and news updates.