بهترین راهکارها برای استفاده از تبلیغات آنلاین در تجارت الکترونیکی

بهترین راهکارها برای استفاده از تبلیغات آنلاین در تجارت الکترونیکی

بهترین راهکارها برای استفاده از تبلیغات آنلاین در تجارت الکترونیکی 1350 500 مصلایی

بهترین راهکارها برای استفاده از تبلیغات آنلاین  در تجارت الکترونیکی

بالاخره انجامش دادید!!

دامین خودتان را خریدید، وب سایتان را راه اندازی کردید. حتی چند اکانت رسانه اجتماعی هم ایجاد کردید.و فروشگاه آنلاین تجارتتان را راه اندازی کردید.

حالا وقت فروش هست!!

اما یک مشکلی وجود دارد….. هیچکس وب سایت شما را ندیده است. هیچکس محصولات شما را نمی خرد. در واقع، هیچکس حتی نمی داند شما وجود دارید!!

خیلی بده، اینطور نیست؟

 اما نگران نباشید. هر تجارت الکترونیکی  با این مشکلات مواجه میشود. خوشبختانه راههای زیادی برای جذب  بازدید بیشتر برای وبسایتتان و شروع تجارت الکترونیکی وجود دارد.

برای بیشتر تجارتهای الکترونیکی ، تبلیغات آنلاین بهترین راه برای دیده شدن وب سایت شماست. در اینجا به شما نکاتی گفته میشود که تاثیر تبلیغات آنلاین شما را چند برابر میکند.

هدف شما چه کسانی هستند

شاید به نظر خیلی واضح بیاید، اما واقعا اینگونه نیست. خیلی از صاحبان تجارت ها در مورد انتخاب تبیلغات موثر برای هدفی مشخص با شکست روبرو میشوند. در نهایت تبلیغاتشان مردمی را مورد هدف قرارد میدهد که علاقه ای به محصولات و چیزهایی که آنها عرضه میکنند،  ندارند.

خیلی مهم است که کاربران آنلاین چه چیزی را جستجو میکنند. استفاده از کلمات کلیدی گوگل یکی از ابزارهای عالی برای کمک به شما در دانستن چنین مواردی مباشد. و رایگان است!

وقتی که تبلیغ خود را مینویسید، مطمئن شوید که نیاز واقعی مراجعین خود را بیان میکنید. فقط آنچیزی که عرضه میکنید را بیان نکنید.  بگویید چه مشکلاتی را حل میکنید. مراجعان شما به دنبال اینگونه اطلاعات میگردند.

استفاده از کلمات کلیدی منفی

خوب کلمات کلیدی منفی چه چیزهایی هستند؟ آنها کلماتی هستند که نمیخواهید در تبلیغاتتان وجود داشته باشند. مشخص کردن این کلمات از هدر دادن وقت و پول شما برای نشان دادن تبلیغ به افرادی که مناسب تجارت شما نیستند، جلوگیری میکند.

به طور مثال شما یک وکیل با تخصص قانون املاک هستید و نمیخواهید اگهی شما برای افرادی که به دنبال وکیلی با تخصص ” صدمات شخصی” هست نشان داده شود. بنابراین ” صدمات شخصی” یک کلمه کلیدی منفی برای شما محسوب میشود.

شما باید لیستی از کلمات کلیدی داشته باشید که نمیخواهید در تبلیغات خودتان استفاده کنید. این یکی از روشهایی است که تاثیر تبلیغ  را به حداکثر میرساند. مطمئن شوید که تبلیغات شما برای کسانی که علاقه ای به چیزهای که شما عرضه میکنید ندارند نشان داده نشود. اگر یاد بگیرید که چگونه از این روش استفاده کنید، شما بازدیدکنندگان بیشتر و مفید تری برای تجارت خودتان خواهید داشت.

تبلیغات فیسبوک

فیسبوک یک پلت فرم عالی تبلیغاتی برای نشان دادن تجارت آنلاین شماست. یکی از پرطرفدار ترین رسانه های اجتماعی است و به این معناست که احتمال خیلی زیادی برای رسیدن به مخاطبان هدف  مناسب وجود دارد. به چند نمونه از مزایای استفاده از آن در زیر اشاره شده:

  • تبلیغات شما تاثیری بهتر و بیشتری بر روی مخاطبان هدف دارد.
  • حجم زیادی از افراد در فیسبوک عضو هستند که میتوانند مخاطب هدف شما باشند.
  • استفاده ار فیسبوک به شما امتیاز مثبتی نسبت به رقیبانتان میدهد

اگر به درستی از فیسبوک برای تبلیغ استفاده کنید، میتوانید حجم عظیمی از بازدید کنندگان را برای وب سایت خودتان ایجاد کنید.

تبلیغاتان را تغییر دهید!

به طور مدام از یک تبلیغ استفاده نکنید حتی اگر به نظر میرسد که خوب باشد. شما باید تبلیغات خودتان را در یک بازه زمانی تغییر دهید.

چرا؟

به خاطر اینکه نمیخواهید مردم از دیدن تبلیغ شما خسته بشوند. اگر مدام از یک تبلیغ استفاده کنید دیگر افراد بر روی آن کلیک نمیکنند و رقیبان شما جلو می افتند.

این اشتباه را نکنید!

استفاده از صفحات فرود ( Landing Pages)

شاید این کار در تضاد با هدف شما به نظر برسد. اما شما نمیخواهید که بازدیدکنندگان بعد از کلیک بر روی تبلیغ مستقیم به صفحه اصلی وب سایت بروند. در این صورت  بازدید کنندگان پس از ورود به سایت نمیدانند که چه کاری انجام دهند و سردرگم میشوند.

با یک Landing Pages شما میتواننید به مشتریان خود توضیح لازم در مورد سایت و محصولات خود را بدهید و آنها را بیشتر با فعالیت هایی که میتوانند انجام دهند و شما میخواهید که انجام دهند آشنا کنید.

اگر برای تبلیغ هزینه پرداخت میکنید، بهتر نیست حداقل مطمئن شوید که احتمال پیدا کردن مشتریان واقعی با این تبلیغ بیشتر میشود؟

در نهایت استفاده از تبیلغات  آنلاین کار راحتی نیست. استاد شدن در آن زمان میبرد. ساختن یک تبلیغ مناسب نیازمند آزمون و خطای زیادی است. اما اگر به این کار ادامه بدهید ، تعداد بازدیدکنندگان بیشتر و در نهایت مشتریان بیشتری پیدا خواهید کرد.

یک کمپین همه جانبه دیجیتال می‌خوام

اگر می‌خوای کسب و کارت تو اینترنت بترکونه از همینجا شروع کن

این مقاله مفید بود ؟
چرا از این پست راضی نبودید ؟
تصویر کپچا

Subscribe for free resources and news updates.