ترفندهای سئو و افزایش ترافیک وبسایت-قسمت اول

ترفندهای سئو و افزایش ترافیک وبسایت-قسمت اول

ترفندهای سئو و افزایش ترافیک وبسایت-قسمت اول 1350 500 مصلایی

#محتوا پادشاه است

واقعیت این است که محتوا پادشاست یعنی به هر نسبتی که محتوای بهتری ایجاد کنید، ترافیک وبسایت شما نیز بیشتر خواهد شد. محتوای شما باید برای مخاطب نوشته شود نه برای موتورهای چست و چو. اگر شما این قابلیت را در خودتان ایجاد کنید و محتواهایی با کیفیت خوب ایجاد کنید، ترافیک سایت شما نیز بهبود خواهد یافت.

#در انتخاب عنوان دقت کنید

شما باید همان چیزی را در عنوان به کار ببرید که می دانید مردم به دنبال آن هستند. یک عنوان جذاب و چشم گیر انتخاب کنید

#کیفیت مهم تر از کمیت است

کمتر بنویسید ولی محتوای با کیفیت ایجاد کنید، منظور ما از کم نوشتن دوماه یکبار نوشتن نیست ولی هفته یک بار می تواند مناسب باشد. هفته ی یک مرتبه اما یک محتوای با کیفیت تاثیر خوبی بر سئو و ترافیک سایت شما خواهد گذاشت.

#محتواهای طولانی

علاوه بر کیفیت محتوا، تعداد کلمات و طولانی بودن محتوا نیز حائز اهمیت است، گوگل همیشه به مقاله های با محتواهای طولانی تر اولویت و رنکینگ بهتری می دهد.

#کلمات کلیدی HeadingTags

headingtag ها بسیار حائز اهمیت هستند چون به موتورهای جست و جو کمک می کند تا شما را شناسایی کنند. اینکه شما دقیقا در مورد چه موضوعی نوشته اید.

#کلمات کلیدی باید در URL نمایش داده شود

کلمات کلیدی مهم و اصلی باید در Subheading هم باشند. این کار KWD یعنی چگالی کلمات کلیدی را افزایش می دهد و بسیار برای سئو ی سایت موثر واقع می شود. این کار باعث افزایش بازدیدکنندگان وبسایت شما می شود، هم چنین موجب می شود تا موتورهای جست و جو راحت تر محتوای شما را شناسایی کنند.

#از تصاویر استفاده کنید

از تصاویر با تگ های مرتبط با کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

#استفاده از لینک های خروجی

در مقاله هایتان از لینک های خروجی استفاده کنید.

#کیفیت لینک های خروجی

همیشه دقت کنید که لینک های خروجی شما باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند، ضمن اینکه لینک های خروجی باید با زمینه ی کاری وبسایت شما هماهنگ باشد. اگر در مورد بازاریابی مطلب می تویسید نباید لینک های خروجی شما مثلا یک سایت کودک باشد.

#کلمات کلیدی در پاراگراف اول مقاله ی شما گنجانده شود

کلمات کلیدی مورد نظر خودتان را حتما در پاراگراف اول مقاله ی خود بگنجانید. این کار تاثیر فوق العاده ای بر سئو سایت شما دارد.

#چگالی کلمات کلیدی

چگالی کلمات کلیدی مربوط به تکرار کلمات کلیدی می باشد. یعنی اینکه شما چند دفعه از کلمات کلیدی مورد نظر، در محتوا خود استفاده کردید. ولی دقت کنید که همین طور که این تکرار ها می تواند سئو وبسایت را بهبود ببخشد، استفاده بیش از حد آن می تواند موجب سئوی منفی وبسایت شما شود.

 

چرا گوگل سایتم رو در صفحه اول نشون نمی‌ده؟

بهینه سازی و سئو رو برای سایتت شروع کن

 

#استفاده از کلمات کلیدی در Meta Description

کلمات کلیدی مورد نظر شما را باید در Meta Description به کاربرده شود.

#سرعت بارگذاری پیج های وبسایت

یک فاکتور مهم برای موتورهای جست و جو سرعت بارگذاری پیج های وبسایت است، هرچه سرعت لودینگ و بارگذاری شما بیشتر باشد موتورهای جست و جو به شما رتبه ی بهتری می دهند.

شما می توانید سرعت لودینگ وبسایت خود را با ستفاده از وب سایت های زیر بسنجید.

#کپی کردن محتوا

اگر همیشه محتواهای سایتتان را از سایت های دیگر کپی می کنید، ترافیک و سئو سایتتان را فراموش کنید. چون اینجوری هیچ وقت به نتیجه نمی رسید. اگر فکر میکنید که موتورهای جست و جو نمیفهمند که شما محتوا هایتان را کپی می کنید سخت در اشتباهید. موتورهای جست و جو باهوش تر از این حرفا هستند.

#نظر مخاطبان را بپرسید

برای تولید محتوای سایت خود از محاطبانتان سوال کنید، سعی کنید پاسخ سوال ها و دغدغه های مخاطبان را در محتواهای خود بگنجانید.

اگر این مطلب را پسندیدید خواندن قسمت دوم این مطلب به شما پیشنهاد می شود.

 

یکشنبه‌ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید

 

 

این مقاله مفید بود ؟
چرا از این پست راضی نبودید ؟
تصویر کپچا

Subscribe for free resources and news updates.