مصاحبه با استارت آپ موفق مسترفوتبال(اپلیکیشن پیشبینی فوتبال)

مصاحبه با استارت آپ موفق مسترفوتبال(اپلیکیشن پیشبینی فوتبال)

مصاحبه با استارت آپ موفق مسترفوتبال(اپلیکیشن پیشبینی فوتبال) 1350 500 مصلایی

لابراتوآر رسانه: با تشکر از وقتی که در اختیارمون قرار دادی میشه خودتون رو معرفی کنید؟

آقای فوتبال: آقای فوتبال یک اپلیکیشن اندرویدی بازی اختصاصی در حوزه فوتبال هستش. کاربران آقای فوتبال میتونن تمامی مسابقات فوتبال رو از طریق این اپلیکیشن و یا وارد شدن به سایت پیش بینی کنن و براساس پیش بینی هاشون، تعدادگل های بازی، تفاضل صحیح و … امتیاز بگیرن. براساس امتیازی که کاربران به دست میارن، برنده هر ماه مشخص میشه و بهش جایزه تعلق میگیره.

آقای فوتبال این قابلیت رو برای کاربرانش فراهم کرده تا بتونن توی لیگ های فانتزی شرکت کنن، تیم خودشون رو براساس بازیکن های واقعی بسازن و براساس عملکرد بازیکن ها روی چمن واقعی، امتیاز بگیرن.

آقای فوتبال از طریق وب سایت هم قابل دسترسیه که برای کاربران ios فراهم شده و تمامی طرفداران فوتبال میتونن از اون استفاده کنن.

برنده های لیگ هم هر هفته مشخص میشن و جایزه ای نفیس تقدیمشون میشه.

لابراتوآررسانه: هدف اپلیکیشن تون چیه؟

آقای فوتبال: شاید بشه گفت هدف از طراحی و توسعه این اپلیکیشن، نیازی بود که در جامعه ما حس میشد.

نیاز به راه حلی برای تخلیه انرژی و شور و هیجان فوتبال برای جوان تر ها.

هدف دیگه این اپلیکیشن جذاب تر کردن بازی های فوتبال برای طرفدارای دو آتشه است (!) که بتونن در محیطی امن و قابل اعتماد فعالیت کنن و حتی جایزه هم ببرن.

لابراتوآر رسانه: از چه سالی شروع به فعالیت کردید؟

آقای فوتبال: کار روی اپلیکیشن از سال ۹۴ شروع شد که ایده کلی آقای فوتبال شکل گرفت و کم کم یه تیم حرفه ای، هم برای طراحی و هم توسعه اون شکل گرفت و نتیجه کار هم اون چیزیه که می بینید.

لابراتوآر رسانه: ایده ی این استارت آپ چه جوری شکل گرفت؟

آقای فوتبال: گاهی ایده ها از نیازها به وجود میان و در مورد مسترفوتبال، این اتفاق افتاد. نیاز به اپلیکیشنی در حوزه فوتبال با این قابلیت که بتونه قسمتی از نیازهای جامعه رو برطرف کنه.

لابراتوآر رسانه: حالا چرا کسب و کار اینترنتی؟

آقای فوتبال: چون ما در عصری زندگی میکنیم که همه چیز به سمت دیجیتال شدن و آنلاین شدن پیش میره و آدم های این دوره هم سرگرمی های مورد علاقه شون رو در دنیای مجازی دنبال میکنند. به همین دلیل هم فراهم کردن چنین موقعیتی برای افراد گوناگون میتونه فرصت خوبی برای ایجاد یه کسب و کار جدید باشه.

لابراتوآر رسانه: طراحی گرافیکی سایت چه تاثیری بر ارایه خدمات شما داره؟

آقای فوتبال: خب مسلما گرافیک یکی از اجزای جدا ناپذیر کارهایی هستش که تحت عنوان استارت آپ های اینترنتی مشخص میشن و تا وقتی که شما گرافیک و ظاهر جذابی برای کارتون نداشته باشین، تعداد مخاطبانتون هم طبعا کمتر میشه. این مساله در دنیای واقعی و کسب و کارهایی که مستقیما با مردم در ارتباط هستن هم صدق میکنه. مثلا یه مغازه دار همیشه به این توجه داره که ویترین مغازه اش جذاب و به روز باشه و توجه بقیه رو به خودش جلب کنه تا کسب و کارش همیشه رونق داشته باشه.

لابراتوآررسانه: آدرس سایت آقای فوتبال چیه و اپلیکیشن اون رو میشه از کجا تهیه کرد؟

آقای فوتبال: آدرس سایت مسترفوتبال این هستش : https://mrfootball.ir/

اپلیکیشن آقای فوتبال رو میشه از خود سایت مسترفوتبال هم دریافت کرد.

دانلود آقای فوتبال از  googleplay هم امکان پذیره که میشه از اینجا دریافتش کرد.

و یه خبر خوب اینکه تا چند وقت دیگه هم امکان دانلود این اپلیکیشن فوتبالی از طریق کافه بازار فراهم میشه.

لابراتوآررسانه: سخن آخر؟

آقای فوتبال: سخن آخر اینکه هیچ کدوم از کسب و کارهای اینترنتی ته ندارن و هیچ وقت به آخر نمی رسن و همیشه جا برای رشد و پیشرفتشون وجود داره. به همین دلیل هم بهترین موقیت برای سرمایه گذاری هستند.

اگه میخواین کسب و کار جدیدی رو شروع کنین، راه اندازی کسب و کاری که بتونه در دنیای مجازی اسم و رسمی برای خودش پیدا کنه، بهترین گزینه است.

 

یک کمپین همه جانبه دیجیتال می‌خوام

اگر می‌خوای کسب و کارت تو اینترنت بترکونه از همینجا شروع کن

این مقاله مفید بود ؟
چرا از این پست راضی نبودید ؟
تصویر کپچا

Subscribe for free resources and news updates.