رانینگ کلاب تهران

رانینگ کلاب تهران 400 400 مینا صفری

رانینگ کلاب تهران

تهران کلاب اولین کلاب دوی شهری در ایران محسوب می‌شود که تقریبا از سال ۹۵ و با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ دو در سطح شهر فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. ماهیت ورزشی، تفریحی و سرگرمی تهران‌کلاب کمک کرد تا گروه کوچک آن‌ها بعد از گذشت ۲ سال‌ونیم، به جامعه‌ای حدود ۱۵هزار نفری به طور اورگانیک گسترش پیدا کند به طوری که در هر رویداد حداقل ۵۰۰ نفر شرکت‌کننده حضور دارند. این رشد علل گوناگونی مانند سازگاری این ورزش با طبیعت و فیزیولوژیک بدن انسان، امکان شرکت افراد با رده‌های سنی مختلف، تمرین ذهنی و … دارد که باعث می‌شود افراد خود به خود تجربه خوبی که کسب کرده‌اند را به دیگران انتقال دهند و آن‌ها را نیز به این جمع دعوت کنند.

تهران‌کلاب با هدف ترویج دوی همگانی و نه قهرمانی، در حال حاضر با برگزاری ایونت‌های گوناگون صبح جمعه‎‌های متفاوتی را برای شرکت‌کنندگان رقم می‌زند، به برگزاری اردوهای مسافرتی با هدف ایونت دو می‌پردازد، دوره‌های Smart Running را برای کاهش آسیب‌پذیری برگزار می‌کند، و در کنار آن دوهای تکنیکی‌تر را هم در برنامه‌هایش دارد.

آژانس لابراتوار رسانه به کمک تیم حرفه‌ای خود پکیجی از خدمات دیجیتال برندینگ، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و بازطراحی وبسایت را به تهران‌کلاب ارائه داد.

پروژه‌های مرتبط با این مشتری

TehrunClub-resanehlab
طراحی سایت رانینگ کلاب تهران
طراحی هویت بصری و اقلام رانینگ کلاب تهران
TehranClub_Social
مدیریت شبکه اجتماعی رانینگ کلاب تهران

Subscribe for free resources and news updates.