طراحی سایت احسان کرمی

طراحی سایت احسان کرمی

EHSAN KARAMI

طی جلسه‌ای که احسان کرمی در لابراتوآر رسانه داشتیم، گفت می‌خواهد همه فعالیت‌هایش را در وب سایتش منعکس کند. آهنگ‌ها، مصاحبه‌ها، برنامه‌های رادیویی، گویندگی، مجری گری، کنسرت‌ها، سریال‌ها، تئاترها و…، همه و همه باید در سایت منتشر شوند و در عین حال، ظاهر سایت توی – دل – برو و جذاب باشد!

افتتاح یک مجله آنلاین برای احسان کرمی

آقای کرمی طراحی سایت را به خودمان سپرد. مشخص شده بود که با یک سایت همه فن حریف طرفیم! پس آستین بالا زدیم و برای یک سایت تصویر – محور، چندین طرح آماده کردیم و براساس بهترین طرح، کار پیاده‌سازی آغاز شد.

نتیجه نهایی رو همه‌مون دوست داشتیم. احسان کرمی یک سری دیتا هم از فعالیت‌های اخیرش (از تئاتر و تلویزیون و…) به دستمون رسوند که به عنوان دیتای اولیه وارد سایت کردیم و نتیجه نهایی رو دامنه ی ehsaankaramy.com بالا گذاشتیم.

احسان کرمی همچنین درخواست یک لوگوی اختصاصی داشت که با شخصیت کاری و اجتماعی وی همخوانی داشته باشد و حس و حال کارهایش در آن منعکس شود. با توجه به فعالیت‌های گوناگون احسان کرمی در زمینه‌های گوناگون هنر مثل موسیقی، تئاتر، مجری‌گری و .. باید المان‌های مختلفی برای او ایجاد می‌شد. پس به تست رنگ و نمونه‌های مختلف پرداختیم تا در نهایت لوگو و المان‌هایی طراحی کردیم که بازتاب فعالیت‌های متنوع او در عرصه فرهنگ و هنر باشد.

می‌تونین سایت آقای احسان کرمی رو اینجا ببینین:

شما نیز می‌توانید طراحی سایت خود را به تیم حرفه‌ای لابراتوار رسانه بسپارید.

پروژه‌های مشابه

Subscribe for free resources and news updates.